Menu

Verslagen 2014/2015

De snelste kinderen van de gemeente Aa en Hunze

GIETEN – De zesde editie van de Kids Run – het individueel kampioenschap hardlopen voor leerlingen uit de gemeente Aa en Hunze – is afgesloten met de prijsuitreiking op de brink in Gieten.

door Paul Abrahams

In opmaat naar het maken van de groepsfoto werden bekers en certificaten uitgereikt aan de snelste jongens en meisjes van de groepen drie tot en met acht van de basisscholen.

Tijdens hardloopwedstrijden in Rolde, Ekehaar, Annerveenschekanaal, Gieten, Grolloo en Annen konden in de afgelopen maanden punten worden vergaard voor het klassement. Om in aanmerking te komen voor een beker, moesten de kinderen minimaal drie keer hebben meegedaan aan een wedstrijd.

Net als voorgaande jaren zijn de prijzen aangeboden door het bedrijf Boter | maakt bijzonder uit Gieten.
Het certificaat is ontworpen door Buro Blauwbrug uit Amsterdam.

Na afloop van de prijsuitreiking werd ook een trainingspak verloot onder alle kinderen die minimaal vier keer de hardloopschoenen hebben aangetrokken. De kleding – aangeboden door Valkema Sport 2000 in Veendam – kan binnenkort worden afgehaald door Nick Siepel uit Gieten.

Einduitslag Kids Run gemeente Aa en Hunze:

groep 3 meisjes: 1. Lorraine van der Meulen, Gieten.
groep 3 jongens: 1. Julian Potse, Gieterveen; 2. Olle Krol, Eext; 3. Nick Siepel, Gieten.

groep 4 meisjes: 1. Daphne Lahuis, Gasselte; 2. Steffanie Hilbolling, Gasselte; 3. Jasmijn Veenhuis, Gieten.
groep 4 jongens: 1. Cris Hadderingh, Gasselte; 2. Levin Moek, Gasselte; 3. Sander Stanneveld, Eext.

groep 5 meisjes: 1. Féline Maring, Gieten.
groep 5 jongens: 1. Joost Pentenga, Eexterzandvoort; 2. Jari Schutrup, Eext; 3. Finn Horneman, Annen.

groep 6 meisjes: 1. Ellen Hadderingh, Gasselte; 2. Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen; 3. Lyen de Vrieze, Gasselte.
groep 6 jongens: 1. Astin van der Meulen, Gieten; 2. Rune Krol, Eext; 3. Martijn Maring, Gieten.

groep 7 meisjes: 1. Femke Pietersma, Gieten; 2. Annabel Paul, Gasselte; 3. Danique Moek, Gasselte.
groep 7 jongens: 1. Sven Wierenga, Gieterveen, Jarnick Spoelman, Gieten; 3. Rutger Pentenga, Eexterzandvoort.

groep 8 meisjes: 1. Marieke Jager, Gieten.
groep 8 jongens: 1. Niels Spoelman, Gieten; 2. Tijmen van ‘t Veer, Annen.

Meer foto's op:

http://www.kanaalstreek.nl/sport/45300/atletiek-de-snelste-kinderen-van-de-gemeente-aa-en-hunze/