Menu

Uitslagen 2017/2018

Klassement Kidsrun 8-7-2018 na omloop van Grolloo

Uitslagen Omloop Grolloo zaterdag 7 juli 2018

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Imre Blomberg, Eexterveen
  2. 23 punten: Marit Veenhuis, Gieten
  3. 21 punten: Henrike Oeben, Grolloo

Meisjes groep 4:

  1. 25 punten: Linde Warringa, Grolloo
  2. 23 punten: Rosalie Beekman, Gasselte

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Evi Blomberg, Eexterveen
  2. 23 punten: Jasmijn Deuring, Gasselternijveen
  3. 21 punten: Femke Hadderingh, Gasselte

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Charlotte Mars, Grolloo
  2. 23 punten: Janine Hagting, Grolloo

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten

Jongens groep 3:

  1. 25 punten: Julian Driehuis, Grolloo
  2. 23 punten: Koert Maters, Grolloo

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Thijs Driehuis, Grolloo
  2. 23 punten: Hugo Doesburg, Rolde
  3. 21 punten: Max Doesburg, Rolde

Jongens groep 5:

  1. 25 punten: Jelte Jagt, Grolloo
  2. 23 punten: Heiko Maters, Grolloo
  3. 21 punten: Johnny Hendriks, Ekehaar
  4. 19 punten: Tobian de Groot, Gieten
  5. 18 punten: Simon Rijkaart, Grolloo
  6. 17 punten: Tycho Andriessen, Grolloo

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  2. 23 punten: Olle Krol, Eext
  3. 21 punten: Nick Siepel, Gieten

Jongens groep 7:

  1. 25 punten:  Daan Boelens, Rolde
  2. 23 punten: Bas Hoefste, Gasselte
  3. 21 punten: Cris Hadderingh, Gasselte

Klassement Kidsrun 12-5-2018 na run van Gieten

Uitslagen Run van Gieten zaterdag 12 mei 2018
Uitslag onder voorbehoud; u wilt reageren op de uitslag? Stuur voor zaterdag 19 mei een mail naar paul@runvangieten.nl

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Rosalie Rolink, Gieten
  2. 23 punten: Solane de Groot, Gieten
  3. 21 punten: Imre Blomberg, Eexterveen
  4. 19 punten: Marit Veenhuis, Gieten
  5. 18 punten: Lianne van den Broek, Gieterveen
  6. 17 punten: Zoë Kuipers, Gieten
  7. 16 punten: Dianthe Metselaar, Gieten
  8. 15 punten: Riëlle Schutrup, Eext
  9. 14 punten: Robin de Ruiter, Gieten
  10. 13 punten: Liselotte van Dijk, Gieten
  11. 12 punten: Dycke ter Veen, Gieten
  12. 11 punten: Emilia Meendering, Gieten
  13. 10 punten: Jette Hiddema, Gieten
  14. 9 punten: Lianne van Wijk, Gieten

Meisjes groep 4:

  1. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
  2. 23 punten: Evi Wigchers, Gieten
  3. 21 punten: Brecht Nanninga, Gieten
  4. 19 punten: Ilse van der Bas, Gieten
  5. 18 punten: Mirthe van der Leij, Gieten
  6. 17 punten: Esmee Lammers, Gieten
  7. 16 punten: Hiske Doesburg, Eexterveen
  8. 15 punten: Lenthe van Halen, Gieten
  9. 14 punten: Rosalie Beekman, Gasselte
  10. 13 punten: Lotte Glastra, Gieten
  11. 12 punten: Jolein de Boer, Gieten
  12. 11 punten: Eline Friedricht, Gasselternijveen
  13. 10 punten: Jessica Knoops, Gieterveen
  14. 9 punten: Mieke Mulder, Eext
  15. 8 punten: Georgette Potse, Gieten
  16. 7 punten: Mila Oldenbeuving, Gieten

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Suze van der Glas, Gieten
  2. 23 punten: Aline Ndajahunga, Gieten
  3. 21 punten: Evi Blomberg, Eexterveen
  4. 19 punten: Jasmijn Deuring, Gasselternijveen
  5. 18 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  6. 17 punten: Dieuwke Buerman, Gieten
  7. 16 punten: Romy van Dijk, Gieten
  8. 15 punten: Naia Ali, Gieten
  9. 14 punten: Julia Bronsema, Gieten
  10. 13 punten: Lise Docter, Gieten
  11. 12 punten: Anita Nomwugere, Gieten
  12. 11 punten: Romee Warners, Eexterveen
  13. 10 punten: Dana Kroes, Gieten
  14. 9 punten: Inge Sloots, Gieterveen

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Suzanne de Jong, Gieten
  2. 23 punten: Benthe Hilbolling, Gieten
  3. 21 punten: Indi Lenstra, Gieten
  4. 19 punten: Sofie ten Berge, Gieten
  5. 18 punten: Luna Spin, Gieterveen
  6. 17 punten: Noa Oldenbeuving, Gieten
  7. 16 punten: Lieke Oortwijn, Gieten
  8. 15 punten: Inge Venema, Gieten
  9. 14 punten: Gisele Schutrup, Grolloo

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
  3. 21 punten: Linn van Elteren, Gieten
  4. 19 punten: Josje Meertens, Gieten
  5. 18 punten: Liza Meijer, Rolde
  6. 17 punten: Jasmijn Geertsema, Gieten
  7. 16 punten: Helen de Vries, Gieterveen
  8. 15 punten: Maurien Oosterhuis, Gieten
  9. 14 punten: Annelie Klinkhamer, Gieten

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
  2. 23 punten: Feline Maring, Gieten
  3. 21 punten: Nafa Ali, Gieten
  4. 19 punten: Merel Enting, Eext
  5. 18 punten: Shannon de Vos, Gasselternijveen
  6. 17 punten: Anouk Hems, Gasselternijveen
  7. 16 punten: Jorieke Leever, Gieten

Jongens groep 3:

  1. 25 punten: Max Wit, Gieten
  2. 23 punten: David Mellema, Gieten
  3. 21 punten: Yaman, Gieten
  4. 19 punten: Tijn Docter, Gieten
  5. 18 punten: Giel Warners, Eexterveen

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Elyezel Kaburo, Gieten
  2. 23 punten: Jelte Koops, Gieten
  3. 21 punten: Daan Eisens, Eexterveen
  4. 19 punten: Daan van der Leij, Gieten
  5. 18 punten: Bram Wolterman, Gieten
  6. 17 punten: Scott Tingen, Gieten
  7. 16 punten: Lucas Gaasterveld, Eext
  8. 15 punten: Felix Gaasterveld, Eext
  9. 14 punten: Jorn Bebingh, Gieten
  10. 13 punten: Toine Smink, Gieten
  11. 12 punten: Henning Schutrup, Grolloo
  12. 11 punten: Teun Knegt, Gieten
  13. 10 punten: Daan Kombrink, Gieterveen
  14. 9 punten: Sieverd Bolland, Gieten
  15. 8 punten: Simmer Kroezenga, Gieten
  16. 7 punten: Bart Stek, Eexterveen
  17. 6 punten: Jelte Buerman, Gieten
  18. 5 punten: Mark Hoving, Eexterveen
  19. 4 punten: Pepijn Marsman, Gieten
  20. 3 punten: Jaylani Wiering, Gieten
  21. 2 punten: Kyan Oortwijn, Gieten
  22. 1 punten: Milan Meijer, Gieten

Jongens groep 5:

  1. 25 punten: Julian Geertsema, Gieten
  2. 23 punten: Raffaël Rieske, Gieten
  3. 21 punten: Thomas Mellema, Gieten
  4. 19 punten: Thije van Elteren, Gieten
  5. 18 punten: Levi Spin, Gieterveen
  6. 17 punten: Thobian de Groot, Gieten
  7. 16 punten: Badr Balska, Gieten
  8. 15 punten: Sander van Oostenbrugge, Gieten
  9. 14 punten: Jannes Koops, Gieterveen
  10. 13 punten: Mats Tingen, Gieten
  11. 12 punten: Gijs Woppenkamp, Gasselte
  12. 11 punten: Jurjen Kamping, Gieten
  13. 10 punten: Stijn Hilbolling, Gieten
  14. 9 punten: Thijs Nanninga, Gieten
  15. 8 punten: Casper Klinkhamer, Gieten
  16. 7 punten: Nick Meijer, Gieten

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  2. 23 punten: Julian Potse , Gieterveen
  3. 21 punten: Olle Krol, Eext
  4. 19 punten: Tim Koops, Gieten
  5. 18 punten: Jasper Post, Gieten
  6. 17 punten: Gijs van der Bas, Gieten
  7. 16 punten: Kjeld Doesburg, Eexterveen
  8. 15 punten: Joris Wigchers, Gieten
  9. 14 punten: Nick Siepel, Gieten
  10. 13 punten: Brent Pronk, Gieten
  11. 12 punten: Wiebe Brilleman, Gieten
  12. 11 punten: Rick  Storm, Gieten
  13. 10 punten: Loeka Felix, Gieten
  14. 9 punten: Max Draaijer, Gasselte
  15. 8 punten: Roland van Dellen, Gieterveen

Jongens groep 7:

  1. 25 punten: Henk Jan Jaspers, Eext
  2. 23 punten: Sven van Seijen, Gieten
  3. 21 punten: Bas Hoefste, Gasselte
  4. 19 punten: Daan Boelens, Rolde
  5. 18 punten: Joris Jans, Eexterveen
  6. 17 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
  7. 16 punten: Jasper Gaasterland, Eext
  8. 15 punten: Abdulkader, Gieten
  9. 14 punten: Fijs Folkerts, Gieten
  10. 13 punten: Max den Dunnen, Gieten
  11. 12 punten: Sander Stanneveld, Eext
  12. 11 punten: Ramon Kolthof, Gieten
  13. 10 punten: Dylan Warners, Gasselternijveen

Jongens groep 8:

  1. 25 punten: Boris Meijer, Gieten
  2. 23 punten: Max Lenstra, Gieten
  3. 21 punten: Noel Drent, Gieterveen
  4. 19 punten: Daniel Hartman, Gasselternijveen
  5. 18 punten: Sverre Krol, Eext
  6. 17 punten: Daniel de Jong, Gieten
  7. 16 punten: Valentijn Woppenkamp, Gasselte

Uitslagen Lutje Turfje Loop in Annerveenschekanaal zaterdag 14 april 2018

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Imre Blomberg, Eexterveen
  2. 23 punten: Marit Veenhuis, Gieten

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Jasmijn Deuring, Gasselternijveen
  2. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  3. 21 punten: Dieuwke Baerman, Gieten
  4. 19 punten: Evi Blomberg, Eexterveen
  5. 18 punten: Bente Aalders, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Yasmijn Evers, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
  2. 23 punten: Sophie Verboom, Annerveenschekanaal

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Duuk Bokma, Annerveenschekanaal
  2. 23 punten: Mink Bokma, Annerveenschekanaal
  3. 21 punten: Thijmen Evers, Annerveenschekanaal
  4. 19 punten: Jelte Baerman, Gieten
  5. 18 punten: Hidde Piter Renia, Annerveenschekanaal

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  2. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
  3. 21 punten: Nick Siepel, Gieten

Jongens groep 7:

  1. 25 punten: Daan Boelens, Rolde
  2. 23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte

 

 

Kids Run Annen zondag 25 maart 2018:

U wilt reageren op de uitslag? Stuur dan even een mail naar paul@runvangieten.nl of bel 06-25147406. 

Groep 3 meisjes:

01. 25 punten: Nina Grooters, Annen
02. 23 punten: Imre Blomberg, Eexterveen
03. 21 punten: Marit Veenhuis, Gieten
04. 19 punten: Riëlle Schutrup, Eext
05. 18 punten: Floor Rienks, Annen
06: 17 punten: Ise Nijman, Annen
07. 16 punten: Hannah van der Ziel, Spijkerboor

Groep 4 meisjes:

01. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
02. 23 punten: Myrthe Reitsema, Annen
03. 21 punten: Indra Themmen, Annen
04. 19 punten: Caitlyn Siegers, Annen
05. 18 punten: Iris Venhuizen, Annen
06. 17 punten: Esmee Lood, Annen
07. 16 punten: Rosalie Beekman, Gasselte
08. 15 punten: Esmee Spaling, Annen
09. 14 punten: Tess Jonkers, Annen
10. 13 punten: Lynn Jonkers, Annen
11. 12 punten: Danique Douwes, Annen

Groep 5 meisjes: 

01. 25 punten: Anouk Gordijn, Annen
02. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
03. 21 punten: Jasmijn Deuring, Gasselternijveen
04. 19 punten: Isa Venhuizen, Annen
05. 18 punten: Evi Blomberg, Eexterveen

Groep 6 meisjes:

01. 25 punten: Annet Hadders, Annen
02. 23 punten: Myrthe Rienks, Annen

Groep 7 meisjes:

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Liza Meijer, Rolde
03. 21 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten 
04. 19 punten: Marije Mulder, Annen

Groep 8 meisjes: 

01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
02. 23 punten: Elisa Weima, Rolde

Groep 3 jongens: 

01. 25 punten: Sepp Bosschma, Annen
02. 23 punten: Faas Wigchering, Oud-Annerveen
03. 21 punten: Tim Beekhuis, Annen
04. 19 punten: Damien Ankun, Eext
05. 18 punten: Jesse Hof, Annen
06. 17 punten: Wout Nieboer, Annen
07. 16 punten: Sam Woortmeijer, Annen
08. 15 punten: Milo Schoonderwoerd, Anloo

Groep 4 jongens: 

01. 25 punten: Xander Siegers, Annen
02. 23 punten: Gertjan Hadders, Annen
03. 21 punten: Wessel Hamminga, Annen
04. 19 punten: Julian Hamming, Annen
05. 18 punten: Thijs van der Ziel, Spijkerboor
06. 17 punten: Stef Dijk, Annen
07. 16 punten: Tim Woortmeijer, Annen
08. 15 punten: Wietse Wijnja, Annen
09. 14 punten: Dion Veldman, Annerveenschekanaal

Groep 5 jongens:  

01. 25 punten: Jorn Wieringa, Annen
02. 23 punten: Daniel Westmaas, Annen
03. 21 punten: Thobian de Groot, Gieten
04. 19 punten: Bas ten Berge, Annen
05. 18 punten: Gwen Kuipers, Annen
06. 17 punten: Sven Beekhuis, Annen
07. 16 punten: Niels Werkman, Annen

Groep 6 jongens:


01. 25 punten: Thijs Valkenburg, Annen
02. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
03. 21 punten: Tobias Wijnbergen, Annen
04. 19 punten: Mark de Haan, Annen
05. 18 punten: Bjorn de Jonge, Annen
06. 17 punten: Nick Siepel, Gieten  
07. 16 punten: Florian Zwaving, Annen
08. 15 punten: Max Draaijer, Gasselte
09. 14 punten: Lucas Duursma, Eext

Groep 7 jongens: 

01. 25 punten: Bas Hoefste, Gassselte
02. 23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
03. 21 punten: Sander Stanneveld, Eext
04. 19 punten: Henk Jan Jaspers, Eext

Groep 8 jongens: 

01. 25 punten: Merijn van Heteren, Annen
02. 23 punten: Michel Smitshuysen, Annen

Uitslagen Broekstreker Veldloop

Meisjes groep 3:

1. 25 punten: Yvonne Bonder, Eldersloo
2. 23 punten: Marit Veenhuis, Gieten
3. 21 punten: Femke Brinkman, Ekehaar
4. 19 punten: Sophie Brinkman, Ekehaar

Meisjes groep 4:

1. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
2. 23 punten: Naomi Brinkman, Ekehaar

Jongens groep 3:

1. 25 punten: Stefan Berghuis, Ekehaar
2. 23 punten: Tom Boer, Ekehaar

Jongens groep 4:

1. 25 punten: Stijn Stellingwerf, Ekehaar
2. 23 punten: Bram Strijk, Ekehaar

Meisjes groep 5:

1. 25 punten: Jasmijn Deuring, Gasselternijveen
2. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte

Meisjes groep 6:

1. 25 punten: Francisca Lentelink, Ekehaar
2. 23 punten: Tessa Brinkman, Amen

Jongens groep 5:

1. 25 punten: Johnny Hendriks, Ekehaar
2. 23 punten:  Heiko Martens, Grolloo
3. 21 punten: Jelte Jagt, Grolloo
4. 19 punten: Tobian de Groot, Gieten
5. 18 punten: Mark Bonder, Eldersloo

Jongens groep 6:

1. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
2. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
3. 21 punten: Thijs Stoffers, Ekehaar
4. 19 punten: Max Draaijer, Gasselte

Meisjes groep 7:

1. 25 punten: Liza Meijer, Rolde
2. 23 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten

Meisjes groep 8:

1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen

Jongens groep 7:

1. 25 punten: Daan Boelens, Rolde
2. 23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte


Uitslagen Derde Kerstdag Kids Cross in Gasselte, woensdag 27 december 2017.

meisjes groep 3: 

01. 25 punten: Marit Veenhuis, Gieten
02. 23 punten: Madée Hadders, Gasselte

meisjes groep 4: 

01. 25 punten: Emma Deenen, Rolde

meisjes groep 7:

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Liza Meijer, Rolde
03. 21 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten

meisjes groep 8:

01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
02. 23 punten: Larissa van Dongen, Gasselte

jongens groep 6:

01. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
02. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
03. 21 punten: Nick Siepel, Gieten

jongens groep 7:

01. 25 punten: Daan Boelens, Rolde
02. 23 punten: Bas Hoefste, Gasselte
03. 21 punten: Rens Wiechers, Rolde

Laatste bewerking 9-7-2018 20.00 uur