Menu

Uitslagen 2015/2016

Het bijgewerkte klassement Kids Run gemeente Aa en Hunze na zes wedstrijden
(Alleen kinderen die minimaal drie keer hebben meegedaan kunnen een beker winnen!!!!)

Uitslagen Kids Run zaterdag 11 juni in Grolloo

Meisjes groep 3:

1. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
2. 23 punten: Rosalie Schut, Gasselte
3. 21 punten: Zoë de Jong, Gasselte
4. 19 punten: Nienke Mulder, Grolloo

Meisjes groep 4:

1. 25 punten: Rianne Nieuwenhuis, Gieten
2. 23 punten: Charlotte Mars, Grolloo
3. 21 punten: Janine Hagting, Grolloo
4. 19 punten: Marith Kuiper, Grolloo
5. 18 punten: Valerie Lubbers, Grolloo
6. 17 punten: Romy Hietbrink, Grolloo
7. 16 punten: Rosanne Steenblik, Grolloo
8. 15 punten: Julia van der Weide, Grolloo

Meisjes groep 5:

1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
2. 23 punten: Steffannie Hilbolling, Gasselte
3. 21 punten: Liza Meijer, Rolde
4. 19 punten: Céline Lahuis, Gasteren
5. 18 punten: Lotte Sanders, Gasselte
6. 17 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
7. 16 punten: Annick Prummel, Schoonloo
8. 15 punten: Annelie Mulder, Grolloo
9. 14 punten: Els Kerkhof, Grolloo
10. 13 punten: Yiliana de Groot, Gieten

Meisjes groep 6:

1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen

Meisjes groep 7:

1. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
2. 23 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen
3. 21 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
4. 19 punten: Maika van der Weide, Grolloo
5. 18 punten, Demi Lunsing, Grolloo
6. 17. punten: Sarah Veenhuis, Gieten
7. 16 punten: Vera Kerkhof, Grolloo
8. 15 punten, Maureen Steenblik, Grollloo
9. 14 punten: Meike Lensen, Grolloo
10. 13 punten: Danielle Ormèl, Rolde
11. 12 punten: Dana Poot, Grolloo

Meisjes groep 8:

1. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
2. 23 punten: Anika Schrotenboer, Grolloo
3. 21 punten: Mara Bliekendaal, Schoonloo
4. 19 punten: Annabel Paul, Gasselte
5. 18 punten: Sanne Kuiper, Grolloo
6. 17 punten: Ilse Heling, Grolloo
7. 16 punten: Jennifer Oosting, Grolloo
8. 15 punten: Aniek Dikland, Grolloo

Jongens groep 3: 

1. 25 punten: Tycho Andriessen, Grolloo
2. 23 punten: Jelte Jagt, Grolloo
3. 21 punten: Heiko Maters, Grolloo
4. 19 punten: Ivar Wierenga, Gieterveen
5. 18 punten: Thobian de Groot, Gieten
6. 17 punten: Dion Beijering, Grolloo
7. 16 punten: Yern Spoelman, Gieten
8. 15 punten: Tygo Bleijinga, Grolloo

Jongens groep 4: 

1. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
2. 23 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
3. 21 punten: Olle Krol, Eext
4. 19 punten: Nick Siepel, Gieten
5. 18 punten: Max Draaijer, Gasselte

Jongens groep 5: 

1. 25 punten: Henk Jan Jaspers, Eext
2. 23 punten: Daan Boelens, Rolde
3. 21 punten: Keean Struik, Grolloo
4. 19 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
5. 18 punten: Rens Wiechers, Rolde
6. 17 punten: Sander Stanneveld, Eext
7. 16 punten: Ruben Kamst, Rolde
8. 15 punten: Just Bos, Rolde

Jongens groep 6: 

1. 25 punten: Mans Dikland, Grolloo
2. 23 punten: Guus Heling, Grolloo

Jongens groep 7: 

1. 25 punten: Dirk Jan Prummel, Schoonloo
2. 23 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
3. 21 punten: Bryan Potse, Gieterveen
4. 19 punten: Youri Kuiper, Grolloo

Jongens groep 8: 

1. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
2. 23 punten: Stef Lunsing, Grolloo
3. 21 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
4. 19 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
5. 18 punten: Dean Dissel, Schoonloo


Het bijgewerkte klassement Kids Run gemeente Aa en Hunze na vijf wedstrijden
(Alleen kinderen die minimaal drie keer hebben meegedaan kunnen een beker winnen!!!!)

Uitslagen Run van Gieten zaterdag 14 mei 2016 Kids Run (onder voorbehoud)


De foto is gemaakt door Tina Kolthof uit Gieten

Meisjes groep 3: 

01. 25 punten: Suze van der Glas, Gieten 
02. 23 punten: Aline Irikoze, Gieten
03. 21 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
04. 19 punten: Dieuwke Buerman, Gieten
05. 18 punten: Carlijn Enting, Eext
06. 17 punten: Rosalie Schut, Gasselte
07. 16 punten Naia Ali, Gieten
08. 15 punten: Julia Bronsema, Gieten
09. 14 punten: Fien Bakker, Gieten
10. 13 punten: Evi Blomberg, Eexterveen
11. 12 punten: Marit Roijers, Gieterveen
12. 11 punten: Lise Docter, Gieten
13. 10 punten: Kim Speelman, Anloo
14. 09 punten: Zoë de Jong, Gasselte
15. 08 punten: Eline Luit, Gieterveen
16. 07 punten: Romee Warners, Eexterveen
17: 06 punten: Renske van der Veen, Gieten
18. 05 punten: Roos Hollander, Gieten
19. 04 punten: Esmee Veen, Gieterveen
20. 03 punten: Dorine van der Werf, Gieten
21. 02 punten: Aimy de Vos, Gasselternijveen
22. 01 punten: Emma Berghuis, Gieten
23. 01 punten: Jasmijn Brouwer, Gieten
24. 01 punten: Dana Kroes, Gieten
25. 01 punten: Inge Sloots, Gieterveen

Meisjes groep 4: 

01. 25 punten: Laura Torenbos, Gieterveen
02. 23 punten: Lynn Schuiling, Gieterveen
03. 21 punten: Riannen Nieuwenhuis, Gieten
04. 19 punten: Bente Hilbolling, Gieten
05. 18 punten: Lieke Kamping, Gieterveen
06. 17 punten: Madelief Siemons, Eext
07. 16 punten: Indi Lenstra, Gieten 
08. 15 punten: Luna Spin, Gieterveen
09. 14 punten: Erynn Myles, Gieten
10. 13 punten: Anita Nyomwungere, Gieten
11. 12 punten: Ise Kleefman, Eext
12. 11 punten: Noa Oldenbeuving, Gieten
13. 10 punten: Suzanne de Jong, Gieten
14. 09 punten: Inge Venema, Gieten
15. 08 punten: Reza Haandrikman, Gieten
16. 07 punten: Linn Hoekstra, Gieten
17: 06 punten: Lieke Oortwijn, Gieten
18. 05 punten: Mirthe Oostra, Gieten
19. 04 punten: Demi Bouwmeester, Gieten
20. 03 punten: Anoek Mulder, Eext
21. 02 punten: Najana Woortman, Gieten

Meisjes groep 5: 

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Celine Lahuis, Gasteren
03. 21 punten: Helen de Vries, Gieterveen
04. 19 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
05. 18 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
06. 17 punten: Lotte Sanders, Gasselte
07. 16 punten: Jasmijn Geertsema, Gieten 
08. 15 punten: Larissa Gelling, Gieten
09. 14 punten: Maud Comino, Gieten
10. 13 punten: Josje Meertens, Gieten
11. 12 punten: Eline Leever, Gieten
12. 11 punten: Maurien Oosterhuis, Gieten
13. 10 punten: Jildou Vonk, Gieten
14. 09 punten: Liane Landman, Gieten
15. 08 punten: Jamie Oldersma, Gieten
16. 07 punten: Madé van Houselt, Gieten
17: 06 punten: Isabel Bronsema, Gieten
18. 05 punten: Marlinde Vos, Gieten
19. 04 punten: Susanne Pronk, Gieten
20. 03 punten: Yliana de Groot, Gieten
21. 02 punten: Katja Wierda, Gieterveen

Meisjes groep 6:

01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
02. 23 punten: Shannon de Vos, Gasselternijveen
03. 21 punten: Merel Enting, Eext
04. 19 punten: Noël Drent, Gieterveen
05. 18 punten: Anouschka Sleutel, Gieterveen
06. 17 punten: Eline Kanninga, Gieterveen
07. 16 punten: Mare Versendaal, Gieten
08. 15 punten: Nafa Ali, Gieten 
09. 14 punten: Feline Maring, Gieten
10. 13 punten: Chanan Smallenbroek, Gieten 
11. 12 punten: Mandy Venema, Gieten
12. 11 punten: Ilse Mennega, Eext
13. 10 punten: Myra Roossien, Gieten
14. 09 punten: Daphne Matthijssen, Eext
15. 08 punten: Hanna Boontjes, Gieten
16. 07 punten: Nora Kleefman, Eext
17: 06 punten: Tavie Pama, Gieten
18. 05 punten: Jorieke Leever, Gieten
19. 04 punten: Eva Grigo, Gieten
20. 03 punten: Lotte Grigo, Gieten
21. 02 punten: Nienke Brouwer, Gieten
22. 01 punten: Elisa Sesay, Gieten
23. 01 punten: Elisa Meima, Rolde

Meisjes groep 7: 

01. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Anna Romee van der Spoel, Eexterveen
03. 21 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
04. 19 punten: Eline Felix, Gieten
05. 18 punten: Meike Vegelin, Gieten
06. 17 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
07. 16 punten Daniëlle Ormel, Rolde
08. 15 punten: Dominique Mulder, Gieten
09. 14 punten: Linde Kasemir, Gieten
10. 13 punten: Mariëlle Dokter, Gieten
11. 12 punten: Daphne Lammers, Gieten
12. 11 punten: Nadisha Tabak, Gieten
13. 10 punten: Marit Jonker, Gieten

Meisjes groep 8: 

01. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
02. 23 punten: Kim Boersma, Gieten
03. 21 punten: Annabel Paul, Gasselte
04. 19 punten: Mirthe Kanninga, Gieterveen
05. 18 punten: Saskia Everts, Gieten
06. 17 punten: Hannah van Beilen, Gieten
07. 16 punten: Suzan Henstra, Gieten 
08. 15 punten: Laura Wever, Gieten
09. 14 punten: Dyanne Haandrikman, Gieten
10. 13 punten: Michelle Martens, Gieten
11. 12 punten: Emma Weening, Gieten
12. 11 punten: Eline Wolterman, Gieten
13. 10 punten: Inez Hoekstra, Gieten
14. 09 punten: Lisa Mulder, Gieten
15. 08 punten: Kelsey Schutrup, Gieten
16. 07 punten: Jutta Pebesma, Gieten
17: 06 punten: Emy Kroes, Gieten

Jongens groep 3: 

01. 25 punten: Julian Geertsema, Gieten
02. 23 punten: Lenn Weites, Gieten
03. 21 punten: Jens Doddema, Gieten
04. 19 punten: Tim Kanninga, Gieterveen
05. 18 punten: Thobian de Groot, Gieten
06. 17 punten: Jelle Jagt, Grolloo
07. 16 punten: Mats Tingen, Gieten
08. 15 punten: Sascha Wierda, Gieterveen
09. 14 punten: Nick van Zelst, Gieten
10. 13 punten: Gijs Woppenkamp, Gasselte
11. 12 punten: Ivar Wierenga, Gieterveen
12. 11 punten: Dean Pit, Gieten
13. 10 punten: Jannes Koops, Gieterveen
14. 09 punten: Levi Spin, Gieterveen
15. 08 punten: Thije van Elteren, Gieten
16. 07 punten: Remco de Jonge, Gieten
17: 06 punten: Jurjen Kamping, Gieten
18. 05 punten: Sander Mennega, Eext
19. 04 punten: Sander van Oostenbruggen, Gieten
20. 03 punten: Rafaël Rieske, Gieten
21. 02 punten: Melle Berk, Gieten
22. 01 punten: Stijn Hilbolling, Gieten
23. 01 punten: Quinten Scheepers, Gasselternijveen
24. 01 punten: Nick Meijer, Gieten
25. 01 punten: David Kolijn, Gieten
26. 01 punten: Jolé, Eext
27. 01 punten: Jayson Warners, Gasselternijveen
28. 01 punten: Thijmen Kruit, Eext
29. 01 punten: Lars Niemeijer, Eext
30. 01 punten: Thomas Mellema, Gieten
31. 01 punten: Tibor Geudeker, Gieten
32. 01 punten: Jayden Zuurt, Gieten
33. 01 punten: Yern Spoelman, Gieten

Jongens groep 4: 

01. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
02. 23 punten: Jasper Post, Gieten
03. 21 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
04. 19 punten: Olle Krol, Eext
05. 18 punten: Ryan Hoving, Gieterveen
06. 17 punten: Tim Koops, Gieten
07. 16 punten: Piet Langebeeke, Gieten
08. 15 punten: Brent Pronk, Gieten
09. 14 punten: Joris Wigchers, Gieten
10. 13 punten: Wiebe Brilleman, Gieten
11. 12 punten: Kian Bats, Gieten
12. 11 punten: Loeka Felix, Gieten
13. 10 punten: Nick Siepel, Gieten
14. 09 punten: Jorry Starke, Gieten
15. 08 punten: Roland van Dellen, Gieterveen
16. 07 punten: Gijs van der Bas, Gieten
17: 06 punten: Marijn Tump, Gieten
18. 05 punten: Jesper Baert, Gieten
19. 04 punten: Guido Harms, Eext
20. 03 punten: Sven Mast, Eext
21. 02 punten: Rick Storm, Gieten
22. 01 punten: Max Draaijer, Gasselte
23. 01 punten: Tijn Fit, Gieten
24. 01 punten: Wouter Pomp, Gasselternijveen
25. 01 punten: Gijs Hiddema, Gieten
26. 01 punten: Will Venema, Gieten

Jongens groep 5: 

01. 25 punten: Sven van Seijen, Gieten
02. 23 punten: Henk Jan Jaspers, Eext
03. 21 punten: Joris Jans, Eexterveen
04. 19 punten: Bas de Vilder, Eext
05. 18 punten: Daan Boelens, Rolde
06. 17 punten: Jeppe van der Vaart, Rolde
07. 16 punten: Jasper Gaasterland, Eext 
08. 15 punten: Hugo Spiegelaar, Eext
09. 14 punten: Vince Remmelts, Gieten
10. 13 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
11. 12 punten: Fijs Folkerts, Gieten
12. 11 punten: Ruben Kamst, Rolde
13. 10 punten: Nick Brand, Gasselternijveen
14. 09 punten: Rens Wiechers, Rolde
15. 08 punten: Sander Stanneveld, Eext
16. 07 punten: Joost Hovinga, Gieterveen
17: 06 punten: Max den Dunnen, Gieten
18. 05 punten: Stan Mulder, Gieten
19. 04 punten: Dennis Braams, Gieterveen
20. 03 punten: Mylan Hoekstra, Gieten
21. 02 punten: Ramon Kolthof, Gieten
22. 01 punten: Dylan Warners, Gasselternijveen
23. 01 punten: Sietse Schakel, Gieten
24. 01 punten: Jinan Prins, Eext

Jongens groep 6: 

01. 25 punten: Tijn Hoogland, Gieten
02. 23 punten: Thom Lanjouw, Gieten
03. 21 punten: David Kamst, Rolde
04. 19 punten: Max Lenstra, Gieten
05. 18 punten: Boris Meijer, Gieten
06. 17 punten: Stijn Tijmes, Gieten
07. 16 punten: Merijn Berghuis, Gieten
08. 15 punten: Daniël de Jong, Gieten
09. 14 punten: Stan den Dunnen, Gieten
10. 13 punten: Jasper Brilleman, Gieten
11. 12 punten: Wouter van Dijk, Gieten
12. 11 punten: Joran Sobering, Gieten
13. 10 punten: Valentijn Woppenkamp, Gasselte
14. 09 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort

Jongens groep 7: 

01. 25 punten: Arjan de Vries, Gieterveen
02. 23 punten: Jelmer Versendaal, Gieten
03. 21 punten: Ivo Reugebrink, Gieten
04. 19 punten: Milan Hoving, Gieterveen
05. 18 punten: Rune Krol, Eext
06. 17 punten: Patrick Nieuwenhuis, Gieten
07. 16 punten: Teun Langebeeke, Gieten 
08. 15 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
09. 14 punten: Sem Groenhart, Gieten
10. 13 punten: Sander Ottevanger, Gasselternijveen
11. 12 punten: Max Brand, Gasselternijveen
12. 11 punten: Huub Torenbosch, Gieten
13. 10 punten: Jorian Lokken, Gasselternijveen
14. 09 punten: Max Veninga, Gieten
15. 08 punten: Martijn Maring, Gieten
16. 07 punten: Thom Brouwer, Gieten
17: 06 punten: Robin Kruize, Gieten
18. 05 punten: Tom de Vilder, Eext
19. 04 punten: Wouter Hollander, Gieten
20. 03 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Jongens groep 8:  

01. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
02. 23 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
03. 21 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
04. 19 punten: Thomas Post, Gieten
05. 18 punten: Lars Lokhorst, Gieten
06. 17 punten: Joost Bakker, Gieten
07. 16 punten: Ryan Drent, Gieterveen 
08. 15 punten: Tycho Exterkate, Gieten
09. 14 punten: Tristan Sleutel, Gieterveen
10. 13 punten: Jesse Remmelts, Gieten
11. 12 punten: Sem Stoffers, Gieten
12. 11 punten: Lars Smallenbroek, Gieten
13. 10 punten: Sander Vredenburg, Gieten
14. 09 punten: Albin Mooi, Gieten
15. 08 punten: Bram de Jonge, Gieten
16. 07 punten: Jim Rolink, Gieten
17: 06 punten: Matteo Bazuin, Gieten
18. 05 punten: Alex Terpstra, Gieten
19. 04 punten: Erik Leever, Gieten
20. 03 punten: Sven Hakkeling, Gieten
21. 02 punten: Sem Winter, Gieterveen

Het bijgewerkte klassement Kids Run gemeente Aa en Hunze na vier wedstrijden.

Uitslagen Lutje Run in Annerveenschekanaal

Meisjes groep 3:

01. 25 punten: Rosalie Schut, Gasselte
02. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
03. 21 punten: Dieuwke Buerman, Gieten
04. 19 punten: Zoë de Jong, Gasselte
05. 18 punten: Lieke Koopmans, Annerveenschekanaal
06: 17 punten: Megan Smit, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 4:

01. 25 punten: Rianne Nieuwenhuis, Gieten
02. 23 punten: Yasmijn Evers, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 5:

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
03. 21 punten: Celine Lahuis, Gasteren
04. 19 punten: Lotte Sanders, Gasselte
05. 18 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
06: 17 punten: Chantal Boer, Annerveenschekanaal
07. 16 punten: Larissa Edeveld, Annerveenschekanaal
08. 15 punten: Nola Bokma, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 6:

01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
02. 23 punten: Sophie Verboom, Annerveenschekanaal
03. 21 punten: Isis Kremer, Annerveenschekanaal
04. 19 punten: Filien de Vries, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 7:

01. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen
03. 21 punten: Daniëlle Ormél, Rolde
04. 19 punten: Sarah Veenhuis, Gieten

Meisjes groep 8:

01. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
02. 23 punten: Linda Meendering, Annerveenschekanaal

Jongens groep 3:

01. 25 punten: Yern Spoelman, Gieten
02. 23 punten: Florentijn Fuijk, Annerveenschekanaal

Jongens groep 4:

01. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
02. 23 punten: Fabian Klassen, Annerveenschekanaal
03. 21 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
04. 19 punten: Nick Siepel, Gieten
05. 18 punten: Ryan Smit, Annerveenschekanaal
06: 17 punten: Max Draaijer, Gasselte
07. 16 punten: Milan Kremer, Annerveenschekanaal

Jongens groep 5:

01. 25 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Guntcho van der Laan, Nieuw-Annerveen
03. 21 punten: Boudewijn Fuijt, Annerveenschekanaal

Jongens groep 6:

01. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
02. 23 punten: Thomas van der Vlag, Annerveenschekanaal

Jongens groep 7:

01. 25 punten: Patrick Nieuwenhuis, Gieten
02. 23 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen

Jongens groep 8:

01. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
02. 23 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
03. 21 punten: Rutger Pentenga, Eexterzandvoort
04. 19 punten: Mark Ellens, Annerveenschekanaal
05. 18 punten: Lorijn de Vries, Annerveenschekanaal

-----------------------------------------------------------------------

Definitieve Uitslagen Kids Run in Annen: de Hunze Run zondag 20 maart

Alleen jongens en meisjes die in de gemeente Aa en Hunze wonen zijn vermeld in de uitslagenlijst. 

Meisjes groep 3:
01. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Rosalie Schut, Gasselte
03. 21 punten: Anouk Gordijn, Annen
04. 19 punten: Zoë de Jong, Gasselte
05. 18 punten: Kim Speelman, Anloo
06. 17 punten: Bente Aalders, Annen
Jongens groep 3:
01. 25 punten: Coen Kuipers, Annen
02. 23 punten: Jorn Wieringa, Annen
03. 21 punten: Thobian de Groot, Gieten
04. 19 punten: Floris Lachmann, Annen
05. 18 punten: Lars Hogenberg, Annen
06. 17 punten: Yern Spoelman, Gieten
07. 16 punten: Sven Beekhuis, Annen
08. 15 punten: Mark de Vries, Annen
09: 14 punten: Hugo Wels, Annen
Meisjes groep 4:
01. 25 punten: Iza Ebbinge, Annen
02. 23 punten: Noa Hogenberg, Annen
03. 21 punten: Myrthe van Maar, Annen
04. 19 punten: Esra van der Laan, Annen
Jongens groep 4:
01. 25 punten: Thijs Valkenburg, Annen
02. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
03. 21 punten: Sem Kuitse, Annen
04. 19 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
05. 18 punten: Bjorn de Jonge, Annen
06. 17 punten: Nick Siepel, Gieten
07: 16 punten: Olle Krol, Eext
08. 15 punten: Thomas Bohle, Annen
09. 14 punten: Max Draaijer, Gasselte
Meisjes groep 5:
01. 25 punten: Daphe Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Céline Lahuis, Gasteren
03. 21 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
04 19 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
05. 18 punten: Lotte Sanders, Gasselte
06. 17 punten: Nicky de Groot, Annen
07. 16 punten: Isa Boerema, Annen
08: 15 punten: Anniek Enting, Eext
09. 14 punten: Iris Gordijn, Annen
10. 13 punten: Nynke van Gogh, Eext
11. 12 punten: Yliana de Groot, Gieten
Jongens groep 5:
01. 25 punten: Julian Hegge, Annen
02. 23 punten: Jochem Wels, Annen
03. 21 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
04. 19 punten: Harold van Gogh, Eext
05. 18 punten: Bas Grave, Annen
06. 17 punten: Henk-Jan Jaspers, Eext
07: 16 punten: Harm Stadman, Annen
08. 15 punten: Sander Stanneveld, Eext
09. 14 punten: Mikaj Jonkers, Annen
10. 13 punten: Luuk Hamminga, Annen
11. 12 punten: Pepijn Aalders, Annen
12. 11 punten: Adriaen van Helden, Annen
13. 10 punten: Jaimy Mik, Annen
Meisjes groep 6:
01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
02. 23 punten: Britta Oosterlaan, Anloo
03. 21 punten: Nina Lachman, Annen
04. 19 punten: Angela de Ruiter, Eext
05. 18 punten: Eva Arkesteijn, Annen
Jongens groep 6:
01. 25 punten: Merijn van Heteren, Annen
02. 23 punten: Marco Speelman, Annen
03. 21 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
04. 19 punten: Hugo Sinnige, Annen
05. 18 punten: Stefan Lammerts, Annen
06. 17 punten: Jurgen de Jonge, Annen
Meisjes groep 7:
01. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Anna-Romee van der Spoel, Eexterveen 
03. 21 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
04. 19 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
05. 18 punten: Sofie Boersma, Annen
06. 17 punten: Daniëlle Ormel, Rolde
Jongens groep 7:
01. 25 punten: Justin Sportel, Annen
02. 23 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
03. 21 punten: Bryan Potse, Gieterveen
Meisjes groep 8:
01. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
02. 23 punten: Annabel Paul, Gasselte
03. 21 punten: Jasmina Jaspers, Eext
04. 19 punten: Eline Lachmann, Annen
05. 18 punten: Thirza Hovenkamp, Annen
Jongens groep 8:
01. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
02. 23 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
03. 21 punten: Rutger Pentenga, Eexterzandvoort
04. 19 punten: Erwin Speelman, Annen
05. 18 punten: Jarnick Spoelman, Gieten

Uitslagen Kid Run Broekstreker Veldloop in Ekehaar

meisjes groep 3:
01. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Rosalie Schut, Gasselte

jongens groep 3:
01. 25 punten: Mark Bonder, Eldersloo
02. 23 punten: Yern Spoelman, Gieten

meisjes groep 4:
01. 25 punten: Tessa Brinkman, Amen

jongens groep 4:
01. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
02. 23 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
03. 21 punten: Thijs Stoffers, Ekehaar
04. 19 punten: Nick Siepel, Gieten
05. 18 punten: Max Draaijer, Gasselte

meisjes groep 5:
01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
03. 21 punten: Lotte Sanders, Gasselte

jongens groep 5:
01. 25 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Sander Stanneveld, Eext

meisjes groep 6:
01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Exterveen

jongens groep 6:
01. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
02. 23 punten: Bart Stevens, Ekehaar

meisjes groep 7:
01. 25 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
02. 23 punten: Anna-Romèe van der Spoel, Eexterveen
03. 21 punten: Danielle Ormel, Rolde

jongens groep 7:
01. 25 punten: Bryan Potse, Gieterveen

meisjes groep 8:
01. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
02. 23 punten: Annabel Paul, Gasselte

jongens groep 8: 
01. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
02. 23 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
03. 21 punten: Rutger Pentenga, Eexterzandvoort
04. 19 punten: Jarnick Spoelman, Gieten

 


Uitslagen Roldermarktloop vrijdag 4 september 2015

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Rosalie Schut, Gasselte
  2. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  3. 21 punten: Zoë de Jong, Gasselte
  4. 19 punten: Mia Moerman, Rolde
  5. 18 punten: Laura Bolding, Rolde
  6. 17 punten: Demi Sipma, Nijlande
  7. 16 punten: Mathilde Danen, Rolde

Jongens  groep 3:

  1. 25 punten: Ivar Wierenga, Gieterveen
  2. 23 punten: Ruben Meijer, Rolde
  3. 21 punten: Finn Koridon, Rolde
  4. 19 punten: Johnny Hendriks, Rolde
  5. 18 punten: Niek de Jong, Rolde
  6. 17 punten: Heiko Maters, Grolloo
  7. 16 punten: Laurens Nijholt, Rolde
  8. 15 punten: Gijs Nijenhuis, Rolde
  9. 14 punten: Tom Niemeier, Rolde
  10. 13 punten: Mike Kok, Rolde
  11. 12 punten: Owen Alberts, Rolde
  12. 11 punten: Julius van den Berg, Rolde
  13. 10 punten: Dylan Kok, Rolde
  14. 09 punten: Wout van der Lei, Rolde

Meisjes groep 4:

  1. 25 punten: Lorraine van der Meulen, Gieten
  2. 23 punten: Joline Stremler, Rolde
  3. 21 punten: Veerle Koerts, Rolde
  4. 19 punten: Lieke Brinkman, Rolde
  5. 18 punten: Bodil Speulman, Rolde
  6. 17 punten: Anniek Brinkman, Rolde
  7. 16 punten: Sanne van Rossem, Rolde
  8. 15 punten: Ilse vd Linden, Rolde
  9. 14 punten: Romy Kamps, Rolde
  10. 13 punten: Esmay Bonder, Rolde
  11. 12 punten: Charlotte Suichies, Rolde
  12. 11 punten: Britta Douwes, Rolde

Jongens  groep 4:

  1. 25 punten: Kaj Brandsma, Rolde
  2. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
  3. 21 punten: Olle Krol, Eext
  4. 19 punten: Youssef Karamou, Rolde
  5. 18 punten: Jop Tigelaar, Rolde
  6. 17 punten: Nick Siepel, Gieten
  7. 16 punten: Joran Tinge, Rolde
  8. 15 punten: Lars Room, Gasselternijveen
  9. 14 punten: Max Draaijer, Gasselte
  10. 13 punten: Sem Borghoff, Rolde
  11. 12 punten: Mads Moerman, Rolde
  12. 11 punten: Thijs Ottens, Rolde
  13. 10 punten: Borre Heus, Rolde
  14. 09 punten: Stijn Doornbos, Rolde
  15. 08 punten: Stan Benjamins, Rolde

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Puk Langedijk, Marwijksoord
  3. 21 punten: Céline Lahuis, Gasteren
  4. 19 punten: Liza Meijer, Rolde
  5. 18 punten: Jasmijn Hingstman, Rolde
  6. 17 punten: Lotte Sanders, Gasselte
  7. 16 punten: Nienke Wientjes, Rolde
  8. 15 punten: Hanna Velzen, Rolde
  9. 14 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
  10. 13 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
  11. 12 punten: Mila de Jong, Rolde
  12. 11 punten: Fenna Danen, Rolde
  13. 10 punten: Denise Kuipers, Rolde
  14. 09 punten: Elle Marie Zuidema, Rolde

Jongens  groep 5:

  1. 25 punten: Kees Vonk, Rolde
  2. 23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
  3. 21 punten: Jeppe van der Vaart, Nooitgedacht
  4. 19 punten: Just de Bos, Rolde
  5. 18 punten: Rens Wiechers, Rolde
  6. 17 punten: Daan Boelens, Rolde
  7. 16 punten: Dave Kok, Rolde
  8. 15 punten: Sander Stanneveld, Eext
  9. 14 punten: Ruben Kamst, Rolde
  10. 13 punten: Mark Stoffers, Rolde
  11. 12 punten: Bas van der Veen, Nijlande
  12. 11 punten: Thomas Pepping, Rolde
  13. 10 punten: Colin vd Kloo, Rolde
  14. 09 punten: Oscar Nieuwenhuis, Nooitgedacht
  15. 08 punten: Mark Warring, Rolde
  16. 07 punten: Henkjan Wiering, Nooitgedacht
  17. 06 punten: Jonas Zwiers, Rolde
  18. 05 punten: Gijs Hingstman, Rolde

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Vera van der Linden, Rolde
  2. 23 punten: Abi Lemstra, Rolde
  3. 21 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
  4. 19 punten: Gwen Klinkhamer, Rolde
  5. 18 punten: Meike van der Vaart, Nooitgedacht
  6. 17 punten: Daphne Stuurwold, Nooitgedacht
  7. 16 punten: Noud Paasman, Balloo
  8. 15 punten: Jamila Snoep, Rolde
  9. 14 punten: Daphne Nijholt, Rolde
  10. 13 punten: Maaike Dekker, Rolde
  11. 12 punten: Maaike Ernens, Rolde
  12. 11 punten: Elisa Weima, Rolde
  13. 10 punten: Inge Ottens, Rolde
  14. 09 punten: Dominique Hendriks, Rolde
  15. 08 punten Britt Wekema, Rolde
  16. 07 punten: Marit Weuring, Nooitgedacht

Jongens  groep 6:

  1. 25 punten: Noud Smeenge, Rolde
  2. 23 punten: David Kamst, Rolde
  3. 21 punten: Koen Minks, Rolde
  4. 19 punten: Daan Hingstman, Rolde
  5. 18 punten: Bram Schutrup, Rolde
  6. 17 punten: Niels Nijmeijer, Rolde
  7. 16 punten: Sverre Krol, Eext
  8. 15 punten: Stijn Kooie, Rolde

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
  2. 23 punten: Iris Groenendijk, Rolde
  3. 21 punten: Romy Stadens, Rolde
  4. 19 punten: Anna-Romee van der Spoel, Eexterveen
  5. 18 punten: Lyen de Vriese, Gasselte
  6. 17 punten: Eline Haaijer, Rolde
  7. 16 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
  8. 15 punten: Demi Lunsing, Grolloo
  9. 14 punten: Manouk van der Kloo, Rolde
  10. 13 punten: Daniëlle Ormèl, Rolde
  11. 12 punten: Celine Snoek, Rolde

Jongens  groep 7:

  1. 25 punten: Sander Stel, Rolde
  2. 23 punten: Rune Krol, Eext
  3. 21 punten: Rick Bouma, Rolde
  4. 19 punten: Wessel Smeenge, Rolde
  5. 18 punten: Karst Wiendjes, Rolde
  6. 17 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
  2. 23 punten: Annick Niemeijer, Rolde
  3. 21 punten: Annabel Paul, Gasselte
  4. 19 punten: Maj-Britt Stremler, Rolde
  5. 18 punten: Jante Holtrop, Rolde
  6. 17 punten: Danique Moek, Gasselte
  7. 16 punten: Michelle Ormèl, Rolde
  8. 15 punten: Roos Niemeijer, Rolde
  9. 14 punten: Selma Meijering, Rolde
  10. 13 punten: Desiree Weima, Rolde
  11. 12 punten: Ellen Bolding, Rolde
  12. 11 punten: Lotyte Wiechers, Rolde
  13. 10 punten: Annalotte Zuidema, Rolde
  14. 09 punten: Floor Tigelaar, Rolde

Jongens  groep 8:

  1. 25 punten: Tim Bouma, Rolde
  2. 23 punten: Thijs Kolthof, Gieten
  3. 21 punten: Luuk Wolfkamp, Rolde
  4. 19 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
  5. 18 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
  6. 17 punten: Tijn Minks, Rolde
  7. 16 punten: Stan Ernens, Rolde
  8. 15 punten: Robert Emmens, Rolde
  9. 14 punten: Jesse Boelens, Rolde
  10. 13 punten: Jan Haije Vos, Rolde
  11. 12 punten: Alex Terpstra, Gieten
  12. 11 punten: Rick Arends, Rolde
  13. 10 punten: Leon Warring, Rolde
  14. 09 punten: Stef Lunsing, Grolloo
  15. 08 punten: Rick Mekkes, Rolde

Laatste wijziging: 12-6-2016 16:51 uur