Menu

Uitslagen 2013

Klassement Individueel Jeugdkampioenschap Aa en Hunze 2013
Uitslagen Hunzerun Annen 15 juni 2013
uitslagen Omloop Grolloo 1 juni 2013
Uitslagen Run van Gieten 18 mei 2013
Uitslagen Semslinieloop in Annerveenschekanaal 13 april 2013
10e Broekstreker veldloop te Ekehaar 20 januari 2013

Klassement Individueel Jeugdkampioenschap Aa en Hunze 2013

Klassement Individueel jeugdkampioenschap                
Aa en Hunze 2013
Broek
streker Veld
loop
Lutje Turf
loop
Run van Gieten Omloop Grolloo Hunze
run Annen
TOTAAL
Meisjes Groep 3 (800 meter)
Meerke van 't Veer Annen
23
23
1
21
16
84
Féline Maring Gieten
25
9
25
23
82
Sara Smedes Eexterveen
25
25
Isis Kremer Annerveensche
kanaal
25
25
Julie Wieringa Annen
25
25
Chanan Smallenbroek Gieten
23
23
…. Kerkhof Grolloo
23
23
Nora Kleefman Eext
21
21
Sophie Verboom Annerveensche
kanaal
21
21
Silke Keijl Annen
21
21
Daphne Matthijssen Eext
19
19
Nina Lachmann Annen
19
19
Britta Oosterlaan Anloo
18
18
Jasmijn Wijnbergen Annen
18
18
Hanna Boontjes Gieten
17
17
Megan Landskroon Annen
17
17
Eva Grigo Gieten
16
16
Tavie Pama Gieten
15
15
Nora Sa ád Annen
15
15
Anouschka Sleutel Gieterveen
14
14
Eline Kanninga Gieterveen
13
13
Kirsten Oosterhuis Gasselte
12
12
Jorieke Leever Gieten
11
11
Nafa Ali Gieten
10
10
Lotte Grigo Gieten
8
8
Helen de Vries Gieterveen
7
7
Mandy Venema Gieten
6
6
Mare Versendaal Gieten
5
5
Amy Hoekstra Gieten
4
4
Maurien Oosterhuis Gieten
3
3
Lisa Greving Gieten
2
2
Myrthe Zandvoort Gieten
1
1
Sascha Vermunt Gieten
1
1
Jongens Groep 3 (800 meter)
Wout Sling Eexterveen
25
25
5
25
17
97
Jari Schutrup Eext
25
25
50
Melle Bosscha Gieten
23
23
Tim Kruizing Schoonloo
23
23
Teije Fokkema Annerveensche
kanaal
23
23
Thom Lanjouw Gieten
21
21
Arjen Jobing Grolloo
21
21
Marco Speelman Annen
21
21
Tijn Hoogland Gieten
19
19
Mans Dikland Grolloo
19
19
Merijn van Heteren Annen
19
19
Ralf Meek Gieten
18
18
Levi ter Wee Annen
18
18
Max Lenstra Gieten
17
17
Sam Gebben Gasselte
16
16
Stan Jansen Annen
16
16
Gabriel Meijer Gieten
15
15
Jurgen de Jonge Annen
15
15
Dylan Warners Gasselternijveen
14
14
Floris Ezinga Annen
14
14
Karsten Hilbrands Gieten
13
13
Milan Roossien Annen
13
13
Boris Meijer Gieten
12
12
Robert Smeenge Annen
12
12
Stijn Tijmes Gieten
11
11
Daniel de Jong Gieten
10
10
Joost Pentenga Gieten
9
9
Joran Sobering Gieten
8
8
Merijn Berghuis Gieten
7
7
Niels Duursma Eext
6
6
Sverre Krol Eext
4
4
Stijn ten Berge Gieten
3
3
Danley Biemold Gieten
2
2
Nathan Alsaraff Gieten
1
1
Jasper Brilleman Gieten
1
1
Wouter van Dijk Gieten
1
1
Niek Kniest Gasselternijveen
1
1
Robin Smit Eext
1
1
Sven Pebesman Gieten
1
1
Danny Aarbodem Gieten
1
1
Abel Riensema Gieten
1
1
Tom Mattijssen Gieten
1
1
Meisjes Groep 4 (800 meter)
Anna-Romée van der Spoel Eexterveen
25
25
19
25
25
119
Eva Tjeerdsma Annen
23
23
46
Lyen de Vrieze Gasselte
25
25
Penelope Wagenmans Eexterveen
23
23
Demi Lunsing Grolloo
23
23
Meike Vegelin Gieten
21
21
Maika v.d. Weide Grolloo
21
21
Sofie Boersma Annen
21
21
Lieke Schrotenboer Grolloo
19
19
Mijrthe Mulder Annen
19
19
Isa Toutenhoofd Gieten
18
18
Merel Greveling Grolloo
18
18
Lotte Boonstra Annen
18
18
Karen Luis Gasselte
17
17
Maureen Steenblik Grolloo
17
17
Indy van der Ploeg Annen
17
17
Elke Moes Gieten
16
16
Karlijn Steenbakkers Annen
16
16
Mariëlle Dokter Gieten
15
15
Gerja Dekker Annen
15
15
Sarah Veenhuis Gieten
14
14
Anne-Marit Lancee Annen
14
14
Nadisha Tabak Gieten
13
13
Sabine Schadenberg Annen
13
13
Sophie van Houten Gieten
12
12
Daphne Lammers Gieten
11
11
Ilse Mennega Eext
10
10
Julia Hovinga Gieterveen
9
9
Linde Kasemir Gieten
8
8
Minke Kuiper Gieten
7
7
Eva Bakker Gieterveen
6
6
Lotte Mast Eext
5
5
Sophie Kramer Gieten
4
4
Suus Olsder Eext
3
3
Nina Kruit Eext
2
2
Puck Meertens Gieten
1
1
Eline Felix Gieten
1
1
Marit Jonker Gieten
1
1
Iris van Zelst Gieten
1
1
Veerle Smit Gieten
1
1
Jongens Groep 4 (800 meter)
Finn Horneman Annen
25
25
18
25
25
118
Thijs Esschendal Eexterveen
21
23
1
13
58
Boudewijn van 't Veer Annen
23
1
21
12
57
Martijn Maring Gieten
19
1
18
10
48
Lars Alkema Gieten
19
15
34
Thom van der Werff Annen
12
19
31
Sem Groenhart Gieten
25
25
Merijn Heuten Gieten
4
21
25
Bryan Potse Gieterveen
8
16
24
Jelmer Versendaal Gieten
23
23
Thijs Warringa Grolloo
23
23
Jora Tuinman Annen
23
23
Ivo Reugebrink Gieten
21
21
Eelco Weringa Grolloo
19
19
Niek Slagmolen Annen
18
18
Stijn Poortman Eext
17
17
Lex de Groot Annen
17
17
Milan Hoving Gieterveen
16
16
Rune Krol Eext
15
15
Jens Scholtens Gieten
14
14
Bas Ros Annen
14
14
Teun Langebeek Gieten
13
13
Huub Torenbosch Gieten
11
11
Stijn Middel Annen
11
11
Thom Brouwer Gieten
10
10
Sander Roossien Gieterveen
9
9
Wouter Hollander Gieterveen
7
7
Justin Sportel Annen
6
6
Arjan de Vries Gieterveen
5
5
Justin Boer Eext
3
3
Jos Huiting Gieten
2
2
Sander Ottevanger Gasselternijveen
1
1
Max Brand Gasselternijveen
1
1
Lucas Meijer Gieten
1
1
Max Veninga Gieten
1
1
Astin van der Meulen Gieten
1
1
Tycho Martens Gieten
1
1
Tom de Vilder Eext
1
1
Robin Kruize Gieten
1
1
Merijn Schakel Gieten
1
1
Luuk Meenderman Gieten
1
1
Yordi Oostra Gieten
1
1
Wessel Prummel Eext
1
1
Elia Bazuin Gieten
1
1
Dick Idema Gieten
1
1
Sven Bebingh Gieten
1
1
Mathijs Posthumus Gieten
1
1
Justin Vos Gieten
1
1
Cas van Soest Gieten
1
1
Emiel Bitter Gieterveen
1
1
Olivier van der Meij Gieten
1
1
Patrick Nieuwenhuis Gieten
1
1
Meisjes Groep 5 (1200 meter)
Femke Pietersma Gieten
25
25
25
25
25
125
Manon Keijzer Gieterveen
23
8
23
23
77
Marit Lanting Annen
21
19
40
Paulien Pothof Gieten
23
23
Saskia Everts Gieten
21
21
Mara Bliekendaal Schoonloo
21
21
Charlotte Wijnbergen Annen
21
21
Linda Meendering Annerveensche
kanaal
19
19
Mirthe Kanninga Gieterveen
19
19
Anika Schrotenboer Grolloo
19
19
Amy Suurland Annerveensche
kanaal
18
18
Rianne Mennega Eext
18
18
Leanne Kluiving Annen
18
18
Annabel Paul Gasselte
17
17
Esmée Roossien Annen
17
17
Ilse Hilbrands Gieten
16
16
Eline Lachmann Annen
16
16
Jasmina Jaspers Eext
15
15
Demi Kuitse Annen
15
15
Puck Meulenbeld Eext
14
14
Frederiek Booij Annen
14
14
Kim Boersma Gieten
13
13
Nora Smedes Eexterveen
12
12
Ilona Bakker Gieterveen
11
11
Dyanne Haandrikman Gieten
10
10
Michelle Martens Gieten
9
9
Eline Wolterman Gieten
7
7
Jongens Groep 5 (1200 meter)
Jarnick Spoelman Gieten
25
25
18
23
18
109
Lucas Bruins Eexterveen
23
18
10
17
17
85
Alex Terpstra Gieten
21
23
1
16
14
75
Sven Wierenga Gieterveen
25
25
23
73
Roman Wagemans Eexterveen
21
1
18
40
Pascal Hamminga Annen
15
16
31
Joost Hunderman Annen
25
25
Rutger Pentenga Gieten
23
23
Tycho Exterkate Gieten
21
21
Patrick Takens Grolloo
21
21
Michiel van Leeuwen Annen
21
21
Mark Ellens Annerveensche
kanaal
19
19
Thomas Post Gieten
19
19
Stef Lunsing Grolloo
19
19
Erwin Speelman Annen
19
19
Tristan Sleutel Gieterveen
17
17
Ryan Drent Gieterveen
16
16
Jorian Bathoorn Gieten
15
15
Kas Boerma Annen
15
15
Thijs Kolthof Gieten
14
14
Jesse Remmelts Gieten
13
13
Bram de Jonge Gieten
12
12
Lars Lokhorst Gieten
11
11
Joost Bakker Gieten
9
9
Maarten Meek Gieten
8
8
Sander Vredenburg Gieten
7
7
Sem Stoffers Gieten
6
6
Thijs Kramer Gieten
5
5
Jorrick Dokter Gieten
4
4
Guus Munnik Gieten
3
3
Jelle Oosterlaan Anloo
2
2
Lars Smallenbroek Gieten
1
1
Matteo Bazuin Gieten
1
1
Quinten Pit Gieten
1
1
Per Nederhand Eext
1
1
Albin Mooi Gieten
1
1
Jordi Bos Gieten
1
1
Jeffrey Braams Eext
1
1
Senne Docter Eext
1
1
Sem Winter Gieterveen
1
1
Thijs Bruins Anloo
1
1
Ryan Warners Gasselternijveen
1
1
Joren Folkerts Gieten
1
1
Erik Leever Gieten
1
1
Roan Pul Gieten
1
1
Jurjen Landman Gieten
1
1
Sven Kral Gieten
1
1
Jeffrey Alsaraff Gieten
1
1
Meisjes Groep 6 (1200 meter)
Marieke Jager Gieten
23
25
25
25
25
123
Janneke Lensen Deurze
25
25
Angel Suurland Annerveensche
kanaal
23
23
Anouk Keuter Gieten
23
23
Britt Greveling Grolloo
23
23
Lieke Slagter Annen
23
23
Anouk Exterkate Gieten
21
21
Tergita Zegiri Annen
21
21
Nikki Schuiling Gieterveen
19
19
Yanniek van Houten Gieten
18
18
Rommie Wierenga Gieten
17
17
Merel Wind Gieten
16
16
Anniek Bakker Gieten
15
15
Bianca Meenderman Gieterveen
14
14
Anna Oolbekkink Gieten
13
13
Yonica Botter Gieten
12
12
Madelief ten Brinke Gieten
11
11
Willemijn Bodde Gieterveen
10
10
Chayenne Lina Eext
9
9
Lisanne Nijenhuis Gieten
8
8
Bente Stevens Eext
7
7
Esmée Groen Gieten
6
6
Beau Vroom Gasselternijveen
5
5
Bente Jonker Gieten
4
4
Jade Howard Gieten
3
3
Maaike Bremer Gieten
2
2
Romy Orsel Eexterveen
1
1
Anne vd Horst Gieten
1
1
Anouk Greving Gieten
1
1
Fleur Martens Gieten
1
1
Hedwig Kinds Gieten
1
1
Iris Mulder Gieten
1
1
Jongens Groep 6 (1200 meter)
Jur Mulder Gieten
25
25
23
23
25
121
Gijs Hollander Gieten
23
23
21
21
18
106
Niels Spoelman Gieten
19
21
19
19
21
99
Martijn Klinkhamer Annen
18
19
16
18
19
90
Ruben Ezinga Annen
21
18
10
16
65
Eskil Huiting Rolde
17
25
23
65
Tijmen van 't Veer Annen
17
16
2
17
11
63
Toby Rademaker Annen
12
17
29
Jos Roossien Gieterveen
25
25
Getu Riensema Gieten
18
18
Damian Haak Annerveensche
kanaal
17
17
Tijn van Dalen Gieten
15
15
Erwin Visscher Annen
15
15
Raf Meulenbeld Eext
14
14
Bas Dijkema Annen
14
14
Twan Joel Gieten
13
13
Ivar Fokkema Annerveensche
kanaal
13
13
Kasper van Leeuwen Annen
12
12
Jorrit Vegelin Gieten
11
11
Emiel Boonstra Annen
10
10
Pascal Eling Gieterveen
9
9
Aaldrik Dekker Annen
9
9
Xander Smit Gieten
8
8
Roy Eefting Gieten
7
7
Mark Boelsem Gieten
6
6
Iwan Husen Gieterveen
5
5
Yannick Bom Gieten
4
4
Job Boontjes Gieten
3
3
Anne Henstra Gieten
1
1
Cornee Luis Gasselte
1
1
Joaquin Tuinbeek Gasselternijveen
1
1
Bart Hadderingh Gieten
1
1
Gijs van Calker Gieten
1
1
Bram Veninga Gieten
1
1
Bastiaan Prummel Eext
1
1
Meisjes Groep 7 (1600 meter)
Sabine Keijzer Gieterveen
25
25
23
25
25
123
Vera Terpstra Gieten
21
17
4
19
19
80
Nadine Warring Eexterveen
23
18
21
62
Elles Lanting Annen
23
23
46
Madelief Boter Gieten
25
25
Sarah de Graaf Grolloo
23
23
Marloes Roelofs Spijkerboor
21
21
Dionne Salomons Gasselternijveen
21
21
Lysanne Kruizinga Schoonloo
21
21
Anna Verboom Annerveensche
kanaal
19
19
Leonie Huting Gieten
19
19
Leanne Bouwman Annerveensche
kanaal
18
18
Maaike Everts Gieten
17
17
Amber Kinds Gieten
16
16
Kiki van den Bos Gieten
15
15
Herma Kunst Gieten
14
14
Manon Carras Gieten
13
13
Nadja van der Laan Gasselternijveen
12
12
Mirjam Kroezenga Gasselternijveen
11
11
Nicole Eling Gieterveen
10
10
Maartje Felix Gieten
9
9
Noortje Sessink Gieten
8
8
Charlotte Biezen Gieten
7
7
Michelle van der Meulen Gieten
6
6
Nathalie Sleutel Gieterveen
5
5
Marije Bakker Gieterveen
3
3
Deliza Starke Gieten
2
2
Naomi Drent Gieten
1
1
Marion Pepping Gieten
1
1
Barbara Moek Gieten
1
1
Janthe Wijnand Gieten
1
1
Laura Martens Gieten
1
1
Juliette Maduro Gieten
1
1
Nienke Vonk Gieten
1
1
Beau Stoffers Gieten
1
1
Chantal Bos Gieten
1
1
Britt Kroes Gieten
1
1
Jongens Groep 7 (1600 meter)
Jelle Siebring Gieten
21
25
23
21
19
109
Joris Horneman Annen
23
19
16
23
23
104
Joost Hanning Rolde
25
23
25
25
98
Jan Sling Eexterveen
19
21
10
19
15
84
Daan de Beijl Annen
18
17
18
53
Max Martens Eext 
17
18
9
44
Daan Scholtens Gieten
25
25
Mark Roossien Gieterveen
21
21
Job Steeman Annen
21
21
Daan Hoogland Gieten
19
19
Ubo Jeuring Gieten
18
18
Kaj Hendriks Annen
18
18
Jur Posthumus Gieten
17
17
Ewoud Wieldraaijer Grolloo
17
17
Casper Brans Annen
17
17
Jesse Hielema Annen
16
16
Duncan Lahuis Gasselte
15
15
Sander Smit Gieten
14
14
Jorden Wever Gieten
13
13
Marijn de Graaf Gieterveen
12
12
Wouter Bos Gasselternijveen
11
11
Lex Rubingh Gieten
8
8
Kyan Remmelts Gieten
7
7
Gerben Oolbekkink Gieten
6
6
Sjoerd Mink Eexterveen
5
5
Lex Eleveld Gieten
4
4
Robert Boekholt Gieten
3
3
Finn Smit Annen
2
2
Rienk vd Werff Annen
1
1
Youri Drent Gieten
1
1
Meisjes Groep 8 (1600 meter)
Jente Hollander Gieten
18
21
39
Berber Nijhuis Gieterveen
15
23
38
Annelot de Jong Annerveensche
kanaal
25
25
Nienke Schulting Gieten
25
25
Marissa Stel Grolloo
25
25
Emma Paul Gasselte
23
23
Laura Smit Gieten
21
21
Manon Koerts Gieterveen
19
19
Fleur Alkema Gieten
19
19
Janke Dikland Grolloo
18
18
Dewa Amini Gieten
17
17
Marinthe van Rees Gieten
16
16
Reinate Bathoorn Gieten
14
14
Lisanne de Graaf Gieterveen
13
13
Jongens Groep 8 (1600 meter)
Max Kamminga Gieten
23
25
23
25
25
121
Lex Veltink Annen
25
23
19
23
21
111
Stijn Wind Gieten
14
19
33
Bart Siebring Gieten
10
19
29
Pepijn Knol Gasselternijveen
25
25
Pim Veltink Annen
23
23
Rick Walraven Spijkerboor
21
21
Marnix Kruize Gieten
21
21
Mark Jobing Grolloo
21
21
Phillip de Jongh Oud-Annerveen
19
19
Kevin Poelstra Spijkerboor
18
18
Mees ten Brinke Gieten
18
18
Jaap Jan Oosterhuis Gieten
17
17
Job van Klaveren Gieten
16
16
Max Pathuis Gieterveen
15
15
Alessandro Hollen Gieten
13
13
Ricardo Meiringh Gieten
12
12
Thijs Jan van ter Meij Gieten
11
11
Jesse Keuter Gieten
9
9
Sem Bos Gieten
8
8
Sander Pol Gieten
7
7
Klaas Lammers Gieten
6
6
Rick Drenth Gieten
5
5

 

Uitslagen Hunzerun 15 juni 2013 Annen

Meisjes groep 3
25
punten : Julie Wieringa Annen
23
punten : Féline Maring Gieten
21
punten : Silke Keijl Annen
19
punten : Nina Lachmann Annen
18
punten : Jasmijn Wijnbergen Annen
17
punten : Megan Landskroon Annen
16
punten : Meerke van 't Veer Annen
15
punten : Nora Sa ád Annen
Jongens groep 3
25
punten : Jari Schutrup Eext
23
punten : Teije Fokkema Annerveenschekanaal
21
punten : Marco Speelman Annen
19
punten : Merijn van Heteren Annen
18
punten : Levi ter Wee Annen
17
punten : Wout Sling Eexterveen
16
punten : Stan Jansen Annen
15
punten : Jurgen de Jonge Annen
14
punten : Floris Ezinga Annen
13
punten : Milan Roossien Annen
12
punten : Robert Smeenge Annen
 
Meisjes groep 4
25
punten : Anna Romee van der Spo Eexterveen
23
punten : Eva Tjeerdsma Annen
21
punten : Sofie Boersma Annen
19
punten : Mijrthe Mulder Annen
18
punten : Lotte Boonstra Annen
17
punten : Indy van der Ploeg Annen
16
punten : Karlijn Steenbakkers Annen
15
punten : Gerja Dekker Annen
14
punten : Anne-Marit Lancee Annen
13
punten : Sabine Schadenberg Annen
Jongens groep 4
25
punten : Finn Horneman Annen
23
punten : Jora Tuinman Annen
21
punten : Merijn Heuten Gieten
19
punten : Thom van der Werff Annen
18
punten : Niek Slagmolen Annen
17
punten : Lex de Groot Annen
16
punten : Bryan Potse Gieterveen
15
punten : Lars Alkema Gieten
14
punten : Bas Ros Annen
13
punten : Thijs Esschendal Eexterveen
12
punten : Bouwdewijn van 't Veer Annen
11
punten : Stijn Middel Annen
10
punten : Martijn Maring Gieen
 
Meisjes groep 5
25
punten : Femke Pietersma Gieten
23
punten : Manon Keijzer Gieterveen
21
punten : Charlotte Wijnbergen Annen
19
punten : Marit Lanting Annen
18
punten : Leanne Kluiving Annen
17
punten : Esmée Roossien Annen
16
punten : Eline Lachmann Annen
15
punten : Demi Kuitse Annen
14
punten : Frederiek Booij Annen
       
Jongens groep 5
25
punten : Joost Hunderman Annen
23
punten : Sven Wieringa Gieterveen
21
punten : Michiel van Leeuwen Annen
19
punten : Erwin Speelman Annen
18
punten : Jarnick Spoelman Gieten
17
punten : Lucas Bruins Eexterveen
16
punten : Pascal Hamminga Annen
15
punten : Kas Boerma Annen
14
punten : Alex Terpstra Gieten
 
Meisjes groep 6
25
punten : Marieke Jager Gieten
23
punten : Lieke Slagter Annen
21
punten : Tergita Zegiri Annen
       
Jongens groep 6
25
punten : Jur Mulder Gieten
23
punten : Eskil Huting Rolde
21
punten : Niels Spoelman Gieten
19
punten : Martijn Klinkhamer Annen
18
punten : Gijs Hollander Gieten
17
punten : Toby Rademaker Annen
16
punten : Ruben Ezinga Annen
15
punten : Erwin Visscher Annen
14
punten : Bas Dijkema Annen
13
punten : Ivar Fokkema Annerveenschekanaal
12
punten : Kasper van Leeuwen Annen
11
punten : Tijmen van 't Veer Annen
10
punten : Emiel Boonstra Annen
9
punten : Aaldrik Dekker Annen
 
Meisjes groep 7
25
punten : Sabine Keijzer Gieterveen
23
punten : Elles Lanting Annen
21
punten : Nadine Warring Eext
19
punten : Vera Terpstra Gieten
       
Jongens groep 7
25
punten : Joost Hanninga Rolde
23
punten : Joris Horneman Annen
21
punten : Job Steeman Annen
19
punten : Jelle Siebring Annen
18
punten : Kaj Hendriks Annen
17
punten : Casper Brans Annen
16
punten : Jesse Hielema Annen
15
punten : Jan Sling Eexterveen
       
Meisjes groep 8
25
punten :
23
punten :
   
Jongens groep 8
25
punten : Max Kamminga Gieten
23
punten : Pim Velting Annen
21
punten : Lex Velting Annen
19
punten : Stijn Wind Gieten

 

Uitslagen Omloop Grolloo 1 juni 2013

Jongens groep 6, 7 en 8
Plaats Start nr Achternaam Tussenv. Voornaam Woonplaats Groep
1 153 Kamminga Max Gieten 6
2 161 Hanning Joost Rolde 7
3 67 Huiting Eskil Rolde 6
4 62 Mulder Jur Gieten 6
5 155 Hollander Gijs Gieten 7
6 158 Veltink  Lex Annen 7
7 160 Spoelman Niels Gieten 6
8 156 Jobing Mark Grolloo 8
9 163 Horneman Joris Annen 7
10 159 Siebring Jelle Gieten 7
11 151 Klinkhamer Martijn Annen 6
12 164 Siebring Bart Gieten 8
13 166 Sling Jan Eexterveen 7
14 165 Beijl de Daan Annen 7
15 157 Veer van 't Tijmen Annen 6
16 162 Wieldraaijer Ewoud Grolloo 7
Meisjes groep 6, 7 en 8
Plaats Start nr Achternaam Tussenvoegsel Voornaam Woonplaats Groep
1 206 Pietersma Nynke Gieten 1
2 203 Stel Marissa Grolloo 8
3 207 Keijzer Sabine Gieterveen 7
4 210 Jager Marieke Gieten 6
5 209 Leegwater Isabeau 7
6 208 Nijhuis Berber Gieterveen 8
7 216 Hollander Jente Gieten 8
8 215 Graaf de Sarah Grolloo 7
9 213 Alkema Fleur Gieten 8
10 212 Zijlema Nikkie Borger 7
11 202 Kruizinga Lysanne Schoonloo 7
12 205 Dikland Janke Grolloo 8
13 214 Terpstra Vera Gieten 7
14 204 Greveling Britt Grolloo 6
dnf 211 Brinkman Tess Donderen 6
dnf 201 Jonge de Annelot Annerveensekanaal 6
Jongens groep 3, 4 en 5
Plaats Start nr Achternaam Tussenvoegsel Voornaam Woonplaats Groep
1 68 Wieringa Sven Gieterveen 5
2 64 Harms Troy Lee Emlichheim 4
3 61 Horneman Finn Annen 4
4 58 Spoelman Jarnick Gieten 5
5 56 Warringa  Thijs GROLLOO 4
6 52 Takens Patrick GROLLOO 5
7 63 Lunsing Stef Grolloo 5
8 66 Wagemans Roman Eexterveen 5
9 59 Bruins Lucas Eexterveen 5
10 70 Terpstra Alex Gieten 5
11 55 Veer van 't Boudewijn ANNEN 4
12 69 Sling Wout Eexterveen 3
13 65 Hamminga Pascal Annen 5
14 57 Kruizing Tim Schoonloo 3
15 54 Jobing Arjen GROLLOO 3
16 51 Weringa Eelco GROLLOO 4
17 60 Dikland Mans Grolloo 3
18 73 Maring Martijn Gieten 4
dnf 72 Graaf de Mees Grolloo 3
dnf 71 Kuijpers Joey Vredenheim 3
dnf 53 Pentenga Rutger EEXTERZANDVOORT 5
Meisjes groep 3, 4 en 5
Plaats Start nr Achternaam Tussenv Voornaam Woonplaats Groep
1 111 Vrancke Paulien Exloo 5
2 109 Pietersma Femke Gieten 5
3 112 Keijzer Manon Gieterveen 5
4 107 Spoel van der Anna-Romé Eexterveen 4
5 114 Lunsing Demi Grolloo 4
6 119 Boers Laura Vriezenveen 3
7 115 Weide v.d. Maika Grolloo 4
8 116 Bliekendaal Mara Schoonloo 5
9 105 Schrotenboer Anika Grolloo 5
10 104 Schrotenboer Lieke Grolloo 4
11 113 Dusseljee Danique 3
12 118 Post Tessa Wildervank 5
13 106 Greveling Merel Grolloo 4
14 117 Maring Feline Gieten 3
15 108 Steenblik Maureen Grolloo 4
16 120 Kerkhof Grolloo 3
17 103 Veer van 't Meerke ANNEN 3
18 110 Dalen van Larissa Assen 3
dns 101 Hagting Manon GROLLOO 5
Jeugd jonger dan 6 jaar
Plaats Start nr Achternaam Tussenv Voornaam Woonplaats Groep
1 18 Beyering Dion Grolloo 0
1 24 Boelens Daan Rolde 2
1 23 Boelens Lieke Rolde 2
1 15 Dalen  van Sharon Assen 1
1 1 Hagting Janine Grolloo 1
1 19 Hamminga Luuk Annen 2
1 25 Jagt Jelte Grolloo 0
1 12 Lubbers Mads Grolloo 0
1 11 Lubbers Valerie Grolloo 1
1 17 Mars Charlotte Grolloo 2
1 8 Mulder Annelie Grolloo 2
1 7 Mulder Nienke Grolloo 0
1 26 Oost Sten Emmercompascuum 1
1 27 Poelman Frederike Grolloo 0
1 16 Riessen van Kyan Grolloo 0
1 3 Schoenmakers Dieuwertje Taarlo 2
1 5 Schoenmakers Kasper Taarlo 0
1 4 Schoenmakers Wonne Taarlo 0
1 10 Schutrup Gisele Papenvoort 1
1 13 Schutrup Henning Papenvoort 0
1 2 Spoelman Yern Gieten 1
1 14 Steenblik Rosanne Grolloo 1
1 21 Struik Keean Grolloo 2
1 9 Weerd  de Danieshja Rolde 1
1 6 Weerd  de Nyana Rolde 0
1 20 Weide  van der Jeff Grolloo 0
1 22 Weide  van der Julia Grolloo 1

Uitslagen Run van Gieten zaterdag 18 mei 2013

Meisjes groep 3: 

25 punten: Sara Smedes, Eexterveen
23 punten: Chanan Smallenbroek, Gieten
21 punten: Nora Kleefman, Eext
19 punten: Daphne Matthijssen, Eext
18 punten: Britta Oosterlaan, Anloo
17 punten: Hanna Boontjes, Gieten
16 punten: Eva Grigo, Gieten
15 punten: Tavie Pama, Gieten
14 punten: Anouschka Sleutel, Gieterveen
13 punten: Eline Kanninga, Gieterveen
12 punten: Kirsten Oosterhuis, Gasselte
11 punten: Jorieke Leever, Gieten
10 punten: Nafa Ali, Gieten
09 punten: Feline Maring, Gieten 
08 punten: Lotte Grigo, Gieten
07 punten: Helen de Vries, Gieterveen
06 punten: Mandy Venema, Gieten
05 punten: Mare Versendaal, Gieten
04 punten: Amy Hoekstra, Gieten
03 punten: Maurien Oosterhuis, Gieten
02 punten: Lisa Greving, Gieten
01 punten: Myrthe Zandvoort, Gieten
01 punten: Meere van 't Veer, Annen
01 punten: Sascha Vermunt, Gieten

Jongens groep 3:

25 punten: Jari Schutrup, Eext
23 punten: Melle Bosscha, Gieten
21 punten: Thom Lanjouw, Gieten
19 punten: Tijn Hoogland, Gieten
18 punten: Ralf Meek, Gieten
17 punten: Max Lenstra, Gieten
16 punten: Sam Gebben, Gasselte
15 punten: Gabriel Meijer, Gieten
14 punten: Dylan Warners, Gasselternijveen
13 punten: Karsten Hilbrands, Gieten
12 punten: Boris Meijer, Gieten
11 punten: Stijn Tijmes, Gieten
10 punten: Daniel de Jong, Gieten
09 punten: Joost Pentenga, Gieten
08 punten: Joran Sobering, Gieten
07 punten: Merijn Berghuis, Gieten
06 punten: Niels Duursma, Eext
05 punten: Wout Sling, Eexterveen
04 punten: Sverre Krol, Eext
03 punten: Stijn ten Berge, Gieten
02 punten: Danley Biemold, Gieten
01 punten: Nathan Alsaraff, Gieten
01 punten: Jasper Brilleman, Gieten
01 punten: Wouter van Dijk, Gieten
01 punten: Niek Kniest, Gasselternijveen
01 punten: Robin Smit, Eext
01 punten: Sven Pebesman, Gieten
01 punten: Danny Aarbodem, Gieten
01 punten: Abel Riensema, Gieten
01 punten: Tom Matthijssen, Gieten

Meisjes groep 4: 

25 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
23 punten: Eva Tjeerdsma, Annen
21 punten: Meike Vegelin, Gieten
19 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen 
18 punten: Isa Toutenhoofd, Gieten
17 punten: Karen Luis, Gasselte 
16 punten: Elke Moes, Gieten
15 punten: Mariëlle Dokter, Gieten
14 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
13 punten: Nadisha Tabak, Gieten
12 punten: Sophie van Houten, Gieten
11 punten: Daphne Lammers, Gieten
10 punten: Ilse Mennega, Eext
09 punten: Julia Hovinga, Gieterveen
08 punten: Linde Kasemir, Gieten
07 punten: Minke Kuiper, Gieten
06 punten: Eva Bakker, Gieterveen
05 punten: Lotte Mast, Eext 
04 punten: Sophie Kramer, Gieten
03 punten: Suus Olsder, Eext
02 punten: Nina Kruit, Eext
01 punten: Puck Meertens, Gieten
01 punten: Eline Felix, Gieten
01 punten: Marit Jonker, Gieten 
01 punten: Iris van Zelst, Gieten
01 punten: Veerle Smit, Gieten

Jongens groep 4:

25 punten: Sem Groenhart, Gieten
23 punten: Jelmer Versendaal, Gieten
21 punten: Ivo Reugebrink, Gieten 
19 punten: Lars Alkema, Gieten
18 punten: Finn Horneman, Annen
17 punten: Stijn Poortman, Eext
16 punten: Milan Hoving, Gieterveen
15 punten: Rune Krol, Eext
14 punten: Jens Scholtens, Gieten
13 punten: Teun Langebeek, Gieten
12 punten: Thom vd Werff, Annen
11 punten: Huub Torenbosch, Gieten
10 punten: Thom Brouwer, Gieten
09 punten: Sander Roossien, Gieterveen
08 punten: Bryan Potse, Gieterveen
07 punten: Wouter Hollander, Gieten
06 punten: Justin Sportel, Annen
05 punten: Arjan de Vries, Gieterveen
04 punten: Merijn Heuten, Gieten
03 punten: Justin Boer, Eext
02 punten: Jos Huiting, Gieten
01 punten: Sander Ottevanger, Gasselternijveen
01 punten: Max Brand, Gasselternijveen
01 punten: Lucas Meijer, Gieten
01 punten: Max Veninga, Gieten
01 punten: Astin van der Meulen, Gieten
01 punten: Boudewijn van 't Veer, Annen
01 punten: Tycho Martens, Gieten 
01 punten: Martijn Maring, Gieten
01 punten: Tom de Vilder, Eext
01 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
01 punten: Robin Kruize, Gieten
01 punten: Merijn Schakel, Gieten
01 punten: Luuk Meenderman, Gieten 
01 punten: Yordi Oostra, Gieten 
01 punten: Mariëlle Dokter, Gieten
01 punten: Wessel Prummel, Eext
01 punten: Elia Bazuin, Gieten
01 punten: Dick Idema, Gieten
01 punten: Sven Bebingh, Gieten 
01 punten: Mathijs Posthumus, Gieten
01 punten: Justin Vos, Gieten
01 punten: Cas van Soest, Gieten
01 punten: Emiel Bitter, Gieterveen
01 punten: Olivier van ter Meij, Gieten
01 punten: Patrick Nieuwenhuis, Gieten 

Meisjes groep 5: 

25 punten: Femke Pietersema, Gieten
23 punten: Paulien Pothof, Gieten
21 punten: Saskia Everts, Gieten
19 punten: Mirthe Kanninga, Gieterveen
18 punten: Rianne Mennega, Eext
17 punten: Annabel Paul, Gasselte
16 punten: Ilse Hilbrands, Gieten
15 punten: Jasmina Jaspers, Eext
14 punten: Puck Meulenbeld, Eext
13 punten: Kim Boersma, Gieten
12 punten: Nora Smedes, Eexterveen
11 punten: Ilona Bakker, Gieterveen
10 punten: Dyanne Haandrikman, Gieten
09 punten: Michelle Martens, Gieten
08 punten: Manon Keijzer, Gieterveen
07 punten: Eline Wolterman, Gieten

Jongens groep 5:

25 punten: Sven Wierenga, Gieterveen
23 punten: Rutger Pentenga, Gieten
21 punten: Tycho Exterkate, Gieten
19 punten: Thomas Post, Gieten 
18 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
17 punten: Tristan Sleutel, Gieterveen
16 punten: Ryan Drent, Gieterveen
15 punten: Jorian Bathoorn, Gieten
14 punten: Thijs Kolthof, Gieten
13 punten: Jesse Remmelts, Gieten
12 punten: Bram de Jonge, Gieten
11 punten: Lars Lokhorst, Gieten
10 punten: Lucas Bruins, Eexterveen
09 punten: Joost Bakker, Gieten
08 punten: Maarten Meek, Gieten
07 punten: Sander Vredenburg, Gieten
06 punten: Sem Stoffers, Gieten
05 punten: Thijs Kramer, Gieten
04 punten: Jorrick Dokter, Gieten
03 punten: Guus Munnik, Gieten
02 punten: Jelle Oosterlaan, Anloo
01 punten: Lars Smallenbroek, Gieten
01 punten: Matteo Bazuin, Gieten
01 punten: Quinten Pit, Gieten
01 punten: Roman Wagemans, Eexterveen 
01 punten: Per Nederhand, Eext
01 punten: Alex Terpstra, Gieten
01 punten: Albin Mooi, Gieten
01 punten: Jordi Bos, Gieten
01 punten: Jeffrey Braams, Eext
01 punten: Senne Docter, Eext
01 punten: Sem Winter, Gieterveen
01 punten: Thijs Bruins, Anloo
01 punten: Ryan Warners, Gasselternijveen
01 punten: Joren Folkerts, Gieten
01 punten: Erik Leever, Gieten
01 punten: Roan Pul, Gieten
01 punten: Jurjen Landman, Gieten
01 punten: Sven Kral, Gieten
01 punten: Jeffrey Alsaraff, Gieten

Meisjes groep 6: 

25 punten: Marieke Jager, Gieten
23 punten: Anouk Keuter, Gieten
21 punten: Anouk Exterkate, Gieten 
19 punten: Nikki Schuiling, Gieterveen
18 punten: Yanniek van Houten, Gieten
17 punten: Rommie Wierenga, Gieten
16 punten: Merel Wind, Gieten
15 punten: Anniek Bakker, Gieten
14 punten: Bianca Meenderman, Gieterveen
13 punten: Anna Oolbekkink, Gieten
12 punten: Yonica Botter, Gieten
11 punten: Madelief ten Brinke, Gieten
10 punten: Willemijn Bodde, Gieterveen
09 punten: Chayenne Lina, Eext 
08 punten: Lisanne Nijenhuis, Gieten
07 punten: Bente Stevens, Eext
06 punten: Esmée Groen, Gieten
05 punten: Beau Vroom, Gasselternijveen
04 punten: Bente Jonker, Gieten
03 punten: Jade Howard, Gieten
02 punten: Maaike Bremer, Gieten
01 punten: Romy Orsel, Eexterveen
01 punten: Anne vd Horst, Gieten
01 punten: Anouk Greving, Gieten 
01 punten: Fleur Martens, Gieten
01 punten: Hedwig Kinds, Gieten
01 punten: Iris Mulder, Gieten

Jongens groep 6:

25 punten: Jos Roossien, Gieterveen
23 punten: Jur Mulder, Gieten
21 punten: Gijs Hollander, Gieten
19 punten: Niels Spoelman, Gieten
18 punten: Getu Riensema, Gieten
17 punten: Eskil Huiting, Rolde
16 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
15 punten: Tijn van Dalen, Gieten
14 punten: Raf Meulenbeld, Eext
13 punten: Twan Joel, Gieten
12 punten: Toby Rademaker, Annen
11 punten: Jorrit Vegelin, Gieten
10 punten: Ruben Ezinga, Annen
09 punten: Pascal Eling, Gieterveen
08 punten: Xander Smit, Gieten
07 punten: Roy Eefting, Gieten
06 punten: Mark Boelsem, Gieten
05 punten: Iwan Husen, Gieterveen
04 punten: Yannick Bom, Gieten 
03 punten: Job Boontjes, Gieten
02 punten: Tijmen van 't Veer, Annen
01 punten: Anne Henstra, Gieten
01 punten: Cornee Luis, Gasselte
01 punten: Joaquin Tuinbeek, Gasselternijveen
01 punten: Bart Hadderingh, Gieten
01 punten: Gijs van Calker, Gieten
01 punten: Bram Veninga, Gieten 
01 punten: Bastiaan Prummel, Eext

Meisjes groep 7: 

25 punten: Madelief Boter, Gieten
23 punten: Sabine Keijzer, Gieterveen
21 punten: Dionne Salomons, Gasselternijveen 
19 punten: Leonie Huting, Gieten
18 punten: Nadine Warring, Eext
17 punten: Maaike Everts, Gieten
16 punten: Amber Kinds, Gieten
15 punten: Kiki van den Bos, Gieten
14 punten: Herma Kunst, Gieten
13 punten: Manon Carras, Gieten
12 punten: Nadja van der Laan, Gasselternijveen
11 punten: Mirjam Kroezenga, Gasselternijveen
10 punten: Nicole Eling, Gieterveen
09 punten: Maartje Felix, Gieten 
08 punten: Noortje Sessink, Gieten
07 punten: Charlotte Biezen, Gieten
06 punten: Michelle van der Meulen, Gieten
05 punten: Nathalie Sleutel, Gieterveen
04 punten: Vera Terpstra, Gieten
03 punten: Marije Bakker, Gieterveen
02 punten: Deliza Starke, Gieten
01 punten: Naomi Drent, Gieten
01 punten: Marion Pepping, Gieten
01 punten: Barbara Moek, Gieten 
01 punten: Janthe Wijnand, Gieten
01 punten: Laura Martens, Gieten
01 punten: Juliette Maduro, Gieten
01 punten: Nienke Vonk, Gieten
01 punten: Beau Stoffers, Gieten
01 punten: Chantal Bos, Gieten
01 punten: Britt Kroes, Gieten

Jongens groep 7:

25 punten: Daan Scholtens, Gieten
23 punten: Jelle Siebring, Gieten
21 punten: Mark Roossien, Gieterveen
19 punten: Daan Hoogland, Gieten
18 punten: Ubo Jeuring, Gieten
17 punten: Jur Posthumus, Gieten
16 punten: Joris Horneman, Annen
15 punten: Duncan Lahuis, Gasselte
14 punten: Sander Smit, Gieten
13 punten: Jorden Wever, Gieten
12 punten: Marijn de Graaf, Gieterveen 
11 punten: Wouter Bos, Gasselternijveen
10 punten: Jan Sling, Eexterveen
09 punten: Max Martens, Eext
08 punten: Lex Rubingh, Gieten
07 punten: Kyan Remmelts, Gieten
06 punten: Gerben Oolbekkink, Gieten
05 punten: Sjoerd Mink, Eexterveen
04 punten: Lex Eleveld, Gieten
03 punten: Robert Boekholt, Gieten
02 punten: Finn Smit, Annen
01 punten: Rienk vd Werff, Annen
01 punten: Youri Drent, Gieten

Meisjes groep 8: 

25 punten: Nienke Schulting, Gieten
23 punten: Emma Paul, Gasselte
21 punten: Laura Smit, Gieten 
19 punten: Manon Koerts, Gieterveen 
18 punten: Jente Hollander, Gieten
17 punten: Dewa Amini, Gieten
16 punten: Marinthe van Rees, Gieten
15 punten: Berber Nijhuis, Gieterveen
14 punten: Reinate Bathoorn, Gieten
13 punten: Lisanne de Graaf, Gieterveen

Jongens groep 8:

25 punten: Pepijn Knol, Gasselternijveen
23 punten: Max Kamminga, Gieten
21 punten: Marnix Kruize, Gieten
19 punten: Lex Veltink, Annen 
18 punten: Mees ten Brinke, Gieten
17 punten: Jaap Jan Oosterhuis, Gieten
16 punten: Job van Klaveren, Gieten
15 punten: Max Pathuis, Gieterveen
14 punten: Stijn Wind, Gieten
13 punten: Alessandro Hollen, Gieten
12 punten: Ricardo Meiringh, Gieten
11 punten: Thijs Jan van ter Meij, Gieten
10 punten: Bart Siebring, Gieten
09 punten: Jesse Keuter, Gieten 
08 punten: Sem Bos, Gieten
07 punten: Sander Pol, Gieten
06 punten: Klaas Lammers, Gieten
05 punten: Rick Drenth, Gieten

 

 

Uitslagen Semslinieloop in Annerveenschekanaal 13 april 2013

Jongens groep 3:

25 punten: Wout Sling, Eexterveen

Jongens groep 4:

25 punten: Finn Horneman, Annen
23 punten: Thijs Eschendal, Eexterveen

Jongens groep 5:

25 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
23 punten: Alex Terpstra, Gieten
21 punten: Roman Wagemans, Eexterveen
19 punten: Mark Ellens, Annerveenschekanaal
18 punten: Lucas Bruins, Eexterveen

Jongens groep 6:

25 punten: Jur Mulder, Gieten
23 punten: Gijs Hollander, Gieten
21 punten: Niels Spoelman, Gieten
19 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
18 punten: Ruben Ezinga, Annen
17 punten: Damian Haak, Annerveenschekanaal
16 punten: Tijmen van 't Veer, Annen

Jongens groep 7:

25 punten: Jelle Siebring, Gieten
23 punten: Joost Hanning, Rolde
21 punten: Jan Sling, Eexterveen
19 punten: Joris Horneman, Annen
18 punten: Max Martens, Eext
17 punten: Daan de Beijl, Annen

Jongens groep 8:

25 punten: Max Kamming, Gieten
23 punten: Lex Veltink, Annen
21 punten: Rick Walraven, Spijkerboor
19 punten: Phillip de Jongh, Oud-Annerveen
18 punten: Kevin Poelstra, Spijkerboor

Meisjes groep 3:

25 punten: Isis Kremer, Annerveenschekanaal
23 punten: Meerke van 't Veer, Annen
21 punten: Sophie Verboom, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 4:

25 punten: Anne-Romée van der Spoel, Eexterveen
23 punten: Penelope Wagenmans, Eexterveen

Meisjes groep 5:

25 punten: Femke Pietersma, Gieten
23 punten: Manon Keijzer, Gieterveen
21 punten: Marit Lanting, Annen
19 punten: Linda Meendering, Annerveenschekanaal
18 punten: Amy Suurland, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 6:

25 punten: Marieke Jager, Gieten
23 punten: Angel Suurland, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 7:

25 punten: Sabine Keijzer, Gieterveen
23 punten: Elles Lanting, Annen
21 punten: Marloes Roelofs, Spijkerboor
19 punten: Anna Verboom, Annerveenschekanaal
18 punten: Leanne Bouwman, Annerveenschekanaal
17 punten: Vera Terpstra, Gieten

Meisjes groep 8:

25 punten: Annelot de Jong, Annerveenschekanaal

 

10e Broekstreker veldloop te Ekehaar 20-01-2013

Meisjes Groep 3 (800 meter)
Nr
Naam Plaats Tijd
1
Feline Maring Gieten 0:06:38
2
Meerke van 't Veer Annen 0:06:39
Jongens Groep 3 (800 meter)
1
Wout Sling Eexterveen 0:04:51
Meisjes Groep 4 (800 meter)
1
Anna-Romee vd Spoel Eexterveen 0:04:34
2
Rachel de Gunst Assen 0:06:21
Jongens Groep 4 (800 meter)
1
Finn Horneman Annen 0:04:18
2
Boudewijn van 't Veer Annen 0:04:59
3
Thijs Eschendal Eexterveen 0:05:09
4
Martijn Maring Gieten 0:05:34
Meisjes Groep (1200 meter)
1
Femke Pietersma Gieten 0:06:50
Jongens Groep 5 (1200 meter)
1
Jarnick Spoelman Gieten 0:07:02
2
Lucas Bruins Eexterveen 0:07:48
3
Alex Terpstra Gieten 0:08:26
Meisjes Groep 6 (1200 meter)
1
Janneke  Lensen Deurze 0:06:20
2
Marieke Jager Gieten 0:06:24
Jongens Groep 6 (1200 meter)
1
Jur Mulder Gieten 0:06:11
2
Gijs Hollander Gieten 0:06:14
3
Ruben Ezinga Annen 0:06:23
4
Niels  Spoelman Gieten 0:06:28
5
Martijn Klinkhamer Annen 0:06:30
6
Tijmen van 't Veer Annen 0:06:49
Meisjes Groep 7 (1600 meter)
1
Sabine  Keijzer Gieterveen 0:08:59
2
Nadine Warring Eext 0:09:55
3
Vera Terpstra Gieten 0:11:59
Jongens Groep 7 (1600 meter)
1
Joost Hanning Rolde 0:08:02
2
Joris Horneman Annen 0:08:03
3
Jelle Siebring Gieten 0:08:22
4
Jan  Sling Eexterveen 0:08:46
5
Daan de Beijl Annen 0:09:39
6
Max Martens Eext  0:09:43
Meisjes Groep 8 (1600 meter) geen deelname
Jongens Groep 8 (1600 meter)
1
Lex  Veltink Annen 0:07:24
2
Max Kamminga Gieten 0:07:42