Menu

Uitslagen 2012

Eindklassement
Uitslag Grolloo
Uitslag Gieten
Uitslag Annen
Uitslag Ekehaar

Eindklassement jeugdcircuit gemeente Aa en Hunze 2012 (onder voorbehoud tot vrijdag 8 juni)

Het eindklassement is opgemaakt met behulp van de uitslagen die door de vier organisatiecomités zijn aangeleverd. Reacties naar paul@runvangieten.nl

groep 3 meisjes:

1. Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen; 100 punten
2. Demi Lunsing, Grolloo; 23 punten
2. Britt Valkenburg, Annen; 23 punten
2. Anouk Smit, Ekehaar; 23 punten
2. Meike Vegelin, Gieten; 23 punten

groep 4 meisjes:

1. Charlotte Wijnbergen, Annen; 86 punten
2. Annabel Paul, Gasselte; 66 punten
3. Marit Lanting, Annen; 61 punten

groep 5 meisjes:

1. Anouk Exterkate, Gieten; 86 punten
2. Anouk Hamminga, Annen; 80 punten
3. Marieke Jager, Gieten; 73 punten

groep 6 meisjes:

1. Nadine Warring, Eext; 81 punten
2. Vera Terpstra, Gieten, 59 punten
3. Sabine Keijzer, Gieterveen; 46 punten

groep 7 meisjes:

1. Lisa de Jong, Eext; 96 punten
2. Emma Paul, Gasselte; 88 punten
3. Berber Nijhuis, Gieterveen; 55 punten

groep 8 meisjes:

1. Emma Verkaaik, Annen; 100 punten
2. Linda Smeenge, Deurze; 90 punten
3. Jasmijn Hoogland, Gieten; 77 punten

jongens groep 3:

1. Finn Horneman, Annen; 71 punten
2. Wout Sling, Eexterveen; 62 punten
3. Boudewijn van 't Veer, Annen; 53 punten

jongens groep 4:

1. Tycho Exterkate, Gieten; 82 punten
2. Maarten Hamminga, Annen; 69 punten
3. Lucas Bruins, Eexterveen; 64 punten

jongens groep 5:

1. Jur Mulder, Gieten; 88 punten
2. Martijn Klinkhamer, Annen; 76 punten
3. Niels Spoelman, Gieten; 68 punten

jongens groep 6:

 

1. Jonathan Koch, Grolloo; 78 punten

2. Jelle Siebring, Gieten; 76 punten
3. Joost Hanning, Rolde; 75 punten

jongens groep 7:

1. Max Kamminga, Gieten; 92 punten
2. Lex Veltink, Annen; 87 punten
3. Kjeld Zuidema, Eexterzandvoort, 81 punten

jongens groep 8:

1.  Han Ebbinge, Grolloo; 96 punten
2.  Gert Warring, Eext; 90 punten
3.  Thom Mulder, Gieten; 51 punten


 

Uitslagen Omloop Grolloo op zaterdag 2 juni, vierde wedstrijd van het individueel klassement gemeente Aa en Hunze

meisjes groep 3:

01. 25 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen
02. 23 punten: Demi Lunsing, Grolloo
03. 21 punten: Lieke Schrotenboer, Grolloo
04. 19 punten: Maika van der Weide, Grolloo
05. 18 punten: Aniek Dikland, Grolloo

meisjes groep 4:

01. 25 punten: Femke Pietersma, Gieten
02. 23 punten: Charlotte Wijnbergen, Annen
03. 21 punten: Mara Bliekendaal, Schoonloo
04. 19 punten: Anika Schrotenboer, Grolloo
05. 18 punten: Annabel Paul, Gasselte

meisjes groep 5:

01. 25 punten: Marieke Jager, Gieten
02. 23 punten: Anouk Exterkate, Gieten
03. 21 punten: Anouk Hamminga, Annen


meisjes groep 6:

01. 25 punten: Nadine Warring, Eext
02. 23 punten: Esther Kippers, Grolloo
03. 21 punten: Sabine Keijzer, Gieterveen
04. 19 punten: Vera Terpstra, Gieten


meisjes groep 7:

01. 25 punten: Marissa Stel, Grolloo
02. 23 punten: Lisa de Jong, Eext
03. 21 punten: Emma Paul, Gasselte
04. 19 punten: Marjolein Kippers, Grolloo
05. 18 punten: Berber Nijhuis, Gieterveen
06. 17 punten: Janke Dikland, Grolloo
07. 16 punten: Sanne de Jong, Eext
08. 15 punten: Silke Folkerts, Gieten
09. 14 punten: José Meems, Grolloo


meisjes groep 8:

01. 25 punten: Emma Verkaaik, Annen
02. 23 punten: Linda Smeenge, Deurze
03. 21 punten: Nynke Pietersma, Gieten
04. 19 punten: Jasmijn Hoogland, Gieten
05. 18 punten: Susan Reinders, Vredenheim
06. 17 punten: Myrthe Ernens, Rolde
07. 16 punten: Tannee van Hooijdonk, Eexterveen

jongens groep 3:

01. 25 punten: Finn Horneman, Annen
02. 23 punten: Thijs Warringa, Grolloo
03. 21 punten: Bram Schutrup, Rolde
04. 19 punten: Boudewijn van 't Veer, Annen
05. 18 punten: Eelco Weringa, Grolloo
06. 17 punten: Robin Kruize, Gieten

jongens groep 4:

01. 25 punten: Patrick Takens, Grolloo
02. 23 punten: Tycho Exterkate, Gieten
03. 21 punten: Lucas Bruins, Eexterveen
03. 21 punten: Maarten Hamminga, Annen
04. 19 punten: Stef Lunsing, Grolloo
05. 18 punten: Alex Terpstra, Gieten
06. 17 punten: Björn Keean, Grolloo
07. 16 punten: Maarten Meek, Gieten
08. 15 punten: Joren Folkerts, Gieten


jongens groep 5:

01. 25 punten: Eskil Huiting, Rolde
02. 23 punten: Niels Spoelman, Gieten
03. 21 punten: Jur Mulder, Gieten
04. 19 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
05. 18 punten: Sven Zuidema, Eexterzandvoort
06. 17 punten: Ruben Ezinga, Annen
07. 16 punten: Tijmen van 't Veer, Annen
08. 15 punten: Ruben Schutrup, Rolde
09. 14 punten: Wessel Zwart, Balloo


jongens groep 6: korte afstand

01. 25 punten: Jelle Siebring, Gieten
02. 23 punten: Daan de Beijl, Annen

jongens groep 6: lange afstand

01. 25 punten: Joost Hanning, Rolde
02. 23 punten: Jonathan Koch, Grolloo
03. 21 punten: Joris Horneman, Annen
04. 19 punten: Mark Jobing, Grolloo
05. 18 punten: Max Martens, Eext
06. 17 punten: Ewoud Wieldraaijer, Grolloo


jongens groep 7:

01. 25 punten: Jan Enting, Eext
02. 23 punten: Kjeld Zuidema, Eexterzandvoort
03. 21 punten: Floris Koch, Grollo
04. 19 punten: Max Kamminga, Gieten
05. 18 punten: Lex Veltink, Annen
06. 17 punten: Jeffrey Takens, Rolde
07. 16 punten: Marnix Kruize, Gieten
08. 15 punten: Mees ten Brinke, Gieten
09. 14 punten: Steffan Takens, Grolloo
10. 13 punten: Alessandro Hollen, Gieten

jongens groep 8:

01. 25 punten: Han Ebbinge, Grolloo
02. 23 punten: Gert Warring, Eext
03. 21 punten: Thom Mulder, Gieten



Uitslagen Run van Gieten op zaterdag 19 mei, derde wedstrijd van het individueel klassement gemeente Aa en Hunze

Meisjes groep 3:

01. 25 punten: Anna-Romee van der Spoel, Eexterveen
02. 23 punten: Meike Vegelin, Gieten
03. 21 punten: Rune Krol, Eext
04. 19 punten: Nina Kruit, Eext
05. 18 punten: Desiree Boxman, Gasselternijveen
06. 17 punten: Mathijs Posthumus, Gieten
07. 16 punten: Lijen de Vrieze, Gasselte
08. 15 punten: Karen Luis, Gasselte
09. 14 punten: Myrthe Niemeijer, Eext
10. 13 punten: Eline Felix, Gieten
11. 12 punten: Julia Hovinga, Gieterveen
12. 11 punten: Marielle Dokter, Gieten
13. 10 punten: Sofie van Houten, Gieten
14. 09 punten: Minke Kuiper, Gieten
15. 08 punten: Daphne Lammers, Gieten
16. 07 punten: Marit Jonker, Gieten
17. 06 punten: Nadishs Tabak, Gieten
18. 05 punten: Noa Tholen, Gieten
19. 04 punten: Nienke Mulder, Annen
20. 03 punten: Iris van Zelst, Gieten
21. 02 punten: Veerle Smit, Gieten
22. 01 punten: Teddy Kunst, Gieten
23. 01 punten: Iris Wolda, Gieterveen

Meisjes groep 4:

01. 25 punten: Paulien Pothof, Gieten
02. 23 punten: Femke Pietersma, Gieten
03. 21 punten: Ilse Hilbrands, Gieten
04. 19 punten: Manon Keijzer, Gieterveen
05. 18 punten: Kim Boersma, Gieten
06. 17 punten: Michelle Martens, Gieten
07. 16 punten: Sara-An Wijnand, Gieten
08. 15 punten: Charlotte Wijnbergen, Annen
09. 14 punten: Puck Meulenbeld, Eext
10. 13 punten: Marit Lanting, Annen
11. 12 punten: Laura Wever, Gieten
12. 11 punten: Rianne Mennega, Eext
13. 10 punten: Dyanne Haandrikman, Gieten
14. 09 punten: Mirthe Kanninga, Gieterveen
15. 08 punten: Saskia Everts, Gieten
16. 07 punten: Ilona Bakker, Gieterveen
17. 06 punten: Annabel Paul, Gasselte
18. 05 punten: Lisa Mulder, Gieten
19. 04 punten: Tessa Drenth, Gieten
20. 03 punten: Pascale Abbas, Gieten
21. 02 punten: Amy Kroes, Gieten
22. 01 punten: Laura Leiting, Eext
23. 01 punten: Jip Olsder, Eext
24. 01 punten: Jutta Pebesma, Gieten
25. 01 punten: Romy Pol, Gieten
26. 01 punten: Sam Terhuizen, Gieten
27. 01 punten: Inez Hoekstra, Gieten
28. 01 punten: Esmée Rijnberg, Gieten
29. 01 punten: Danique Moek, Gasselte
30. 01 punten: Ilona Hilbolling, Gasselte
31. 01 punten: Lisa Jansen, Gieten
32. 01 punten: Danique Schutrup, Gieten
33. 01 punten: Kelsey Schutrup, Gieten
34. 01 punten: Eline Pathuis, Gieterveen

meisjes groep 5:

01. 25 punten: Marieke Jager, Gieten
02. 23 punten: Anouk Keuter, Gieten
03. 21 punten: Anouk Exterkate, Gieten
04. 19 punten: Bianca Meenderman, Gieterveen
05. 18 punten: Anouk Hamminga, Annen
06. 17 punten: Merel Wind, Gieten
07. 16 punten: Cheyenne Lina, Eext
08. 15 punten: Yanniek van Houten, Gieten
09. 14 punten: Bente Stevens, Eext
10. 13 punten: Anouk Greving, Gieten
11. 12 punten: Bente Jonker, Gieten
12. 11 punten: Lisanne Nijenhuis, Gieten
13. 10 punten: Beau Vroom, Gasselternijveen
14. 09 punten: Madelief ten Brinke, Gieten
15. 08 punten: Fleur Martens, Gieten
16. 07 punten: Willemijn Bodde, Gieterveen
17. 06 punten: Romy Orsel, Eexterveen
18. 05 punten: Danique Pama, Gieten
19. 04 punten: Nikki Schuiling, Gieterveen
20. 03 punten: Anna Oolbekkink, Gieten
21. 02 punten: Anna Hoekstra, Gieten
22. 01 punten: Julliët Nieman, Gieten
23. 01 punten: Anne van de Horst, Gieten
24. 01 punten: Hedwig Kinds, Gieten

Meisjes groep 6:

01. 25 punten: Sabine Keijzer, Gieterveen
02. 23 punten: Leonie Huting, Gieten
03. 21 punten: Amber Kinds, Gieten
04. 19 punten: Dionne Salomons, Gasselternijveen
05. 18 punten: Maaike Everts, Gieten
06. 17 punten: Kiki van den Bos, Gieten
07. 16 punten: Nadine Warring, Eext
08. 15 punten: Anouck Veldman, Gieten
09. 14 punten: Herma Kunst, Gieten
10. 13 punten: Michelle van der Meule, Gieten
11. 12 punten: Karin Meenderman, Gieterveen
12. 11 punten: Juliëtte Maduro, Gieten
13. 10 punten: Noortje Sessink, Gieten
14. 09 punten: Laura Martens, Gieten
15. 08 punten: Maartje Felix, Gieten
16. 07 punten: Ravih Broekhoven, Gieterveen
17. 06 punten: Vera Terpstra, Gieten
18. 05 punten: Linda Boerma, Anloo
19. 04 punten: Chantal Bos, Gieten
20. 03 punten: Manon Carras, Gieten
21. 02 punten: Mirjam Kroezenga, Gasselternijveen
22. 01 punten: Marion Pepping, Gieten
23. 01 punten: Tess Bosscha, Gieten
24. 01 punten: Jasmijn Kroezenga, Gieten
25. 01 punten: Charlotte Biezen, Gieten
26. 01 punten: Maike Munnik, Gieten
27. 01 punten: Naomi Drent, Gieten
28. 01 punten: Deliza Starke, Gieten
29. 01 punten: Britt Kroes, Gieten
30. 01 punten: Babette Vedder, Gieten
31. 01 punten: Janthe Wijnbord, Gieten
32. 01 punten: Beau Stoffers, Gieten
33. 01 punten: Indy Winter, Gieterveen
34. 01 punten: Kayleigh Pel, Gieten
35. 01 punten: Floortje Dost, Gieten

Meisjes groep 7:

01. 25 punten: Lisa de Jong, Eext
02. 23 punten: Nienke Schulting, Gieten
03. 21 punten: Emma Paul, Gasselte
04. 19 punten: Berber Nijhuis, Gieterveen
05. 18 punten: Jente Hollander, Gieten
06. 17 punten: Lisanne de Graaf, Gieterveen
07. 16 punten: Michelle Hilbolling, Gasselte
08. 15 punten: Reinate Bathoorn, Gieten
09. 14 punten: Iris Visser, Gieten
10. 13 punten: Annelot Bakker, Gieten
11. 12 punten: Sanne de Jong, Eext
12. 11 punten: Sophie Jonker, Gieten
13. 10 punten: Annique Reinders, Gieten
14. 09 punten: Dewa Amini, Gieten
15. 08 punten: Silke Folkerts, Gieten
16. 07 punten: Renee Nienhuis, Gieten
17. 06 punten: Laura Lokhorst, Gieten
18. 05 punten: Sharon Bos, Gieten

Meisjes groep 8:

01. 25 punten: Emma Verkaaik, Annen
02. 23 punten: Nynke Pietersma, Gieten
03. 21 punten: Linda Smeenge, Rolde
04. 19 punten: Anne Lynn Houwen, Gieten
05. 18 punten: Jasmijn Hoogland, Gieten
06. 17 punten: Fleur van de Werf, Gieten
07. 16 punten: Maud Bakker, Gieten
08. 15 punten: Anna Sessink, Gieten
09. 14 punten: Marlou Martens, Gieten
10. 13 punten: Anne Plat, Annerveenschekanaal
11. 12 punten: Maran Numan, Gieten
12. 11 punten: Manon Eleveld, Gieten
13. 10 punten: Kiki Oosterman, Gieten
14. 09 punten: Nienke van Tuil, Gieten
15. 08 punten: Tannee van Hooijdonk, Eexterveen
16. 07 punten: Zenna Bos, Gieten
17. 06 punten: Rosalie Wolters, Gieten
18. 05 punten: Monique de Bie, Eexterveen
19. 04 punten: Inge Jansen, Gieten
20. 03 punten: Kim Boelsem, Gieten
21. 02 punten: Nannette Petzinger, Gieterveen
22. 01 punten: Kitty Royers, Gieterveen
23. 01 punten: Kim Royers, Gieterveen

Jongens groep 3:


01. 25 punten: Finn Horneman, Annen
02. 23 punten: Sem Groenhart, Gieten
03. 21 punten: Stijn Poortman, Eext
04. 19 punten: Ivo Reugebrink, Gieten
05. 18 punten: Wout Sling, Eexterveen
06. 17 punten: Merijn Heuten, Gieten
07. 16 punten: Huub Torenbosch, Gieten
08. 15 punten: Astin van der Meulen, Gieten
09. 14 punten: Jelmer Versendaal, Gieten
10. 13 punten: Patrick Nieuwenhuis, Gieten
11. 12 punten: Arjan de Vries, Gieterveen
12. 11 punten: Lucas Meijer, Gieten
13. 10 punten: Bryan Potse, Gieterveen
14. 09 punten: Sander Ottevanger, Gasselternijveen
15. 08 punten: Lars Alkema, Gieten
16. 07 punten: Milan Hoving, Gieterveen
17. 06 punten: Martijn Maring, Gieten
18. 05 punten: Max Brand, Gasselternijveen
19. 04 punten: Wouter Hollander, Gieten
20. 03 punten: Jens Scholtens, Gieten
21. 02 punten: Jorian Lokken, Gasselternijveen
22. 01 punten: Gabriel Meijer, Gieten
23. 01 punten: Luuk Meenderman, Gieterveen
24. 01 punten: Elia Bazuin, Gieten
25. 01 punten: Kyran Royers, Gieterveen
26. 01 punten: Tycho Martens, Gieten
27. 01 punten: Yordi Oostra, Gieten
28. 01 punten: Robin Kruize, Gieten
29. 01 punten: Tom de Vilder, Eext
30. 01 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
31. 01 punten: Timo Volkmer, Gieten
32. 01 punten: Ynze Velema, Gieterveen
33. 01 punten: Boudewijn van 't Veer, Annen
34. 01 punten: Dick Idema, Gieten
35. 01 punten: Thom Brouwer, Gieten
36. 01 punten: Sven Bebingh, Gieten
37. 01 punten: Olivier van ter Mey, Gieten

Jongens groep 4:

01. 25 punten: Thijs Kolthof, Gieten
02. 23 punten: Rutger Pentenga, Gieten
03. 21 punten: Tycho Exterkate, Gieten
04. 19 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
05. 18 punten: Lars Smallenbroek, Gieten
06. 17 punten: Rutger Vos, Eexterveen
07. 16 punten: Lars Lokhorst, Gieten
08. 15 punten: Joriaan Bathoorn, Gieten
09. 14 punten: Lucas Bruins, Eexterveen
10. 13 punten: Jesse Remmelts, Gieten
11. 12 punten: Maarten Hamminga, Annen
12. 11 punten: Alex Terpstra, Gieten
13. 10 punten: Erik Boerma, Anloo
14. 09 punten: Per Nederhand, Eext
15. 08 punten: Daan Houwing, Eexterveen
16. 07 punten: Jorrick Dokter, Gieten
17. 06 punten: Albin Mooi, Gieten
18. 05 punten: Sem Stoffers, Gieten
19. 04 punten: Jeremy Oldersma, Gieten
20. 03 punten: Thomas Post, Gieten
21. 02 punten: Sander Vredenburg, Gieten
22. 01 punten: Matteo Bazuin, Gieten
23. 01 punten: Senne Docter, Eext
24. 01 punten: Jim Rolink, Gieten
25. 01 punten: Sem Winter, Gieterveen
26. 01 punten: Maarten Meek, Gieten
27. 01 punten: Melvin van der Sloot, Eext
28. 01 punten: Thijmen Feunekes, Gieten
29. 01 punten: Niek Kniest, Gasselternijveen
30. 01 punten: Thijs Kramer, Gieten
31. 01 punten: Joost Bakker, Gieten
32. 01 punten: Guus Munnik, Gieten
33. 01 punten: Joren Folkerts, Gieten
34. 01 punten: Kay van der Meer, Gieten
35. 01 punten: Mohammed Zaki, Gieten
36. 01 punten: Roan Pul, Gieten
37. 01 punten: Jeffrey Alsaraff, Gieten
38. 01 punten: Jurjen Landman, Gieten
39. 01 punten: Erik Leever, Gieten
40. 01 punten: Sven Kral, Gieten

Jongens groep 5:

01. 25 punten: Jos Roossien, Gieterveen
02. 23 punten: Jur Mulder, Gieten
03. 21 punten: Raf Meulenbeld, Eext
04. 19 punten: Job Boontjes, Gieten
05. 18 punten: Tijn van Dalen, Gieten
06. 17 punten: Sven Zuidema, Gieten
07. 16 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
08. 15 punten: Yannick Bom, Gieten
09. 14 punten: Bas van de Ven, Gieten
10. 13 punten: Pascal Eling, Gieterveen
11. 12 punten: Jorrit Vegelin, Gieten
12. 11 punten: Joep van der Linde, Gieten
13. 10 punten: Twan Joel, Gieten
14. 09 punten: Ruben Ezinga, Annen
15. 08 punten: Niels Spoelman, Gieten
16. 07 punten: Gijs Hollander, Gieten
17. 06 punten: Bram Jager, Eexterveen
18. 05 punten: Xander Smit, Gieten
19. 04 punten: Ryan Drenth, Gieterveen
20. 03 punten: Wout Trox, Gieterveen
21. 02 punten: Joaquin Tuinbeek, Gasselternijveen
22. 01 punten: Iwan Husen, Gieterveen
23. 01 punten: Cornee Luis, Gasselte
24. 01 punten: Getu Riensma, Gieten
25. 01 punten: Bram Langebeeke, Gieten
26. 01 punten: Bram Maris, Gieten
27. 01 punten: Bram Veninga, Gieten
28. 01 punten: Bart Hadderingh, Gieten
29. 01 punten: Eduard Orsel, Eexterveen
30. 01 punten: Gijs van Calker, Gieten
31. 01 punten: Tijmen van 't Veer, Annen
32. 01 punten: Harm Bos, Gieten

Groep 6 jongens:

01. 25 punten: Daan Scholtens, Gieten
02. 23 punten: Jarno Reinders, Gieten
03. 21 punten: Joris Horneman, Annen
04. 19 punten: Ubo Jeuring, Gieten
05. 18 punten: Daan Hoogland, Gieten
06. 17 punten: Wouter Bos, Gasselternijveen
07. 16 punten: Lennard Nienhuis, Gieten
08. 15 punten: Jorden Wever, Gieten
09. 14 punten: Mark Roossien, Gieterveen
10. 13 punten: Jelle Siebring, Gieten
11. 12 punten: Stijn Wind, Gieten
12. 11 punten: Jurjen Zwinderman, Gieterveen
13. 10 punten: Jur Posthumus, Gieten
14. 09 punten: Lex Meertens, Gieten
15. 08 punten: Max Martens, Eext
16. 07 punten: Kyan Remmelts, Gieten
17. 06 punten: Joran Hilgenga, Eext
18. 05 punten: Niels Venema, Gieten
19. 04 punten: Marijn de Graaf, Gieterveen
20. 03 punten: Lex Eleveld, Gieten
21. 02 punten: Marten de Groot, Gieten
22. 01 punten: Lex Rubingh, Gieten
23. 01 punten: Gerwin Plat, Gieten
24. 01 punten: Gerben Oolbekkink, Gieten
25. 01 punten: Robert Boekholt, Gieten
26. 01 punten: Sjoerd Mink, Eexterveen
27. 01 punten: Daan de Beyl, Annen
28. 01 punten: Ivan Draaijer, Gieten
29. 01 punten: Ewoud Wieldraaijer, Grolloo
30. 01 punten: Niels Kolthof, Gieten
31. 01 punten: Jimi Kralt, Gieten
32. 01 punten: Jeffrey Arends, Gieten
33. 01 punten: Arnout Berghuis, Gieten
34. 01 punten: Collin Smit, Eext

Groep 7 jongens:

01. 25 punten: Max Kamminga, Gieten
02. 23 punten: Jan Enting, Eext
03. 21 punten: Lex Veltink, Annen
04. 19 punten: Kjeld Zuidema, Gieten
05. 18 punten: Marnix Kruize, Gieten
06. 17 punten: Koen Meertens, Gieten
07. 16 punten: Youri Meijer, Eexterveen
08. 15 punten: Joop van Oosterhuis, Gieten
09. 14 punten: Ricardo Meiringh, Gieten
10. 13 punten: Xander Bodde, Gieterveen
11. 12 punten: Max Pathuis, Gieterveen
12. 11 punten: Job van Klaveren, Gieten
13. 10 punten: Floris Koch, Grolloo
14. 09 punten: Mees ten Brinke, Gieten
15. 08 punten: Thijs Joris van der Mey, Gieten
16. 07 punten: Bart Mennenga, Gieten
17. 06 punten: Daan de Wit, Gieten
18. 05 punten: Alessandro Hollen, Gieten
19. 04 punten: Lennart Kreuger, Gasselternijveen
19. 04 punten: Sem Bos, Gieten
20. 03 punten: Bart Siebring, Gieten
21. 02 punten: Thijs Biezen, Gieten
22. 01 punten: Rick Drenth, Gieten
23. 01 punten: Jesse Pronk, Gieten
24. 01 punten: Ruben Bonsema, Eexterveen

Groep 8 jongens:

01. 25 punten: Gert Warring, Eext
02. 23 punten: Han Ebbinge, Grolloo
03. 21 punten: Marijn Boter, Gieten
04. 19 punten: Maarten Smit, Gieten
05. 18 punten: Stan Reugebrink, Gieten
06. 17 punten: Tim Rijnberg, Gieten
07. 16 punten: Lars Bosscha, Gieten
08. 15 punten: Hidde Smulders, Gieten
09. 14 punten: Dorian van Dalen, Gieten
10. 13 punten: Danny Zwinderman, Gieterveen
11. 12 punten: Pim Roks, Gieten
12. 11 punten: Rick Rijnberg, Gieten
13. 10 punten: Arno Dijkstra, Gieten
14. 09 punten: Max Dorst, Gieten
15. 08 punten: Bas van der Horst, Gieten
16. 07 punten: Jari Groenhart, Gieten
17. 06 punten: Frank Berghuis, Gieten
18. 05 punten: Dirk Plat, Annerveenschekanaal
19. 04 punten: Jeffrey Mulder, Gieten
20. 03 punten: Jens Venema, Gieten
21. 02 punten: Pascal Kieft, Gieten
22. 01 punten: Sander Keulen, Gieten
23. 01 punten: Thom Mulder, Gieten

 

Uitslagen Hunzerun in Annen op 12 mei 2012, tweede wedstrijd van het individueel klassement gemeente Aa en Hunze

Meisjes groep 3:

01. 25 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen
02. 23 punten: Britt Valkenburg, Annen
03. 21 punten: Lotte Boonstra, Annen
04. 19 punten: Janneke van der Hagen, Annen
05. 18 punten: Kim Stadman, Annen
06. 17 punten: Paulien Mulder, Annen
07. 16 punten: Nienke Mulder, Annen
08. 15 punten: Eva Tjeerdsma, Annen
09. 14 punten: Anne Marit Lancee, Annen
10. 13 punten: Indy van der Ploeg, Annen
11. 12 punten: Daniek Ackerman, Annen
12. 11 punten: Sabine Schadenberg, Annen
13. 10 punten: Suze Otjes, Annen

Meisjes groep 4:

01. 25 punten: Charlotte Wijnbergen, Annen
02. 23 punten: Marit Lanting, Annen
03. 21 punten: Annabel Paul, Gasselte
04. 19 punten: Juliette Koch, Grolloo
05. 18 punten: Bente Hendriks, Annen
06. 17 punten: Vera Hulshof, Annen
07. 16 punten: Eline Lachmann, Annen
08. 15 punten: Eline Kluiving, Annen
09. 14 punten: Leanne Kluiving, Annen
10. 13 punten: Esmee Roossien, Annen
11. 12 punten: Demi Kuitse, Annen
12. 11 punten: Frederiek Booij, Annen
13. 10 punten: Mila Dijkhuis, Annen
14. 09 punten: Wybrich de Heer, Annen

Meisjes groep 5:

01. 25 punten: Lieke Slagter, Annen
02. 23 punten: Anouk Exterkate, Gieten
03. 21 punten: Eline Hulshof, Annen
04. 19 punten: Senna Knol, Annen
05. 18 punten: Geertje Ranter, Annen
06. 17 punten: Carmen Ezinga, Annen
07. 16 punten: Milla Smit, Annen
08. 15 punten: Marleen Pol, Annen
09. 14 punten: Annelotte van der Lee, Annen

Meisjes groep 6: 1000 meter

01. 25 punten: Fleur Middel, Annen
02. 23 punten: Anouk Hamminga, Annen
03. 21 punten: Nadine Malawan, Annen
04. 19 punten: Nadine Warring, Eext
05. 18 punten: Anne Ellens, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 6: 2000 meter


01. 25 punten: Yasmeen Al-Najafi, Annen
02. 23 punten: Elles Lanting, Annen
03. 21 punten: Renate Kluiving, Annen
04. 19 punten: Lianne Vroom, Annen
05. 18 punten: Vera Terpstra, Gieten

Meisjes groep 7:

01. 25 punten: Lisa de Jong, Eext
02. 23 punten: Birthe Braams, Annen
03. 21 punten: Emma Paul, Gasselte
04. 19 punten: Yrsa Heijes, Annen
05. 18 punten: Berber Nijhuis, Gieterveen

Meisjes groep 8:

01. 25 punten: Emma Verkaaik, Annen
02. 23 punten: Linda Smeenge, Deurze
03. 21 punten: Nynke Pietersma, Gieten
04. 19 punten: Jasmijn Hoogland, Gieten
05. 18 punten: Myrthe Ernens, Rolde

Jongens groep 3:

01. 25 punten: Stijn Middel, Annen
02. 23 punten: Jorn Tuinman, Annen
03. 21 punten: Finn Horneman, Annen,
03. 21 punten: Wout Sling, Eexterveen
04. 19 punten: Thom van der Werff, Annen
05. 18 punten: Mathieu Wijninga, Annen
06. 17 punten: Niek Slagmolen, Annen
07. 16 punten: Tim de Vos, Annen
08. 15 punten: Bas Ros, Annen
09. 14 punten: Pascal Hamminga, Annen
10. 13 punten: Silvang Arends, Annen
11. 12 punten: Boudewijn van 't Veer, Annen
12. 11 punten: Marc Vedder, Annen
13. 10 punten: Sem van der Laan, Annen
14. 09 punten: Daan Bruining, Annen
15. 08 punten: Stephan Mellens, Annen
16. 07 punten: Maurits Tiel, Annen

Jongens groep 4:

01. 25 punten: Joost Hundeman, Annen
02. 23 punten: Tycho Exterkate, Gieten
03. 21 punten: Jarnick Spoelman, Gieten
04. 19 punten: Erwin Speelman, Annen
05. 18 punten: Luca van der Tuin, Annen
06. 17 punten: Lars Lokhorst, Gieten
07. 16 punten: Michiel van Leeuwen, Annen
08. 15 punten: Maarten Hamminga, Annen
09. 14 punten: Alex Terpstra, Gieten
10. 13 punten: Lars van de Wouw, Annen
11. 12 punten: Maarten Meek, Gieten
12. 11 punten: Lucas Bruins, Eexterveen
13. 10 punten: Mark Ellens, Annerveenschekanaal
14. 09 punten: Pim Teeuwisse, Annen
15. 08 punten: Joren Folkers, Gieten
16. 07 punten: Daniël Smitshuysen, Annen

Jongens groep 5:


01. 25 punten: Toby Rademaker, Annen
02. 23 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
03. 21 punten: Niek Boersma, Annen
04. 19 punten: Jur Mulder, Gieten
05. 18 punten: Niels Spoelman, Gieten
06. 17 punten: Ivar de Haan, Annen
07. 16 punten: Kasper van Leeuwen, Annen
08. 15 punten: Ivar Fokkema, Annerveenschekanaal
09. 14 punten: Wouter Dijkhuis, Annen
10. 13 punten: Nick Boerema, Annen
11. 12 punten: Geert Tilman, Annen
12. 11 punten: Ruben Elzinga, Annen
13. 10 punten: Patrick Hamhuis, Annen
14. 09 punten: Erwin Visscher, Annen
15. 08 punten: Xander Lancee, Annen
16. 07 punten: Tijmen van 't Veer, Annen
17. 06 punten: Jens Boer, Annen
18. 05 punten: Emiel Boonstra, Annen


Jongens groep 6: 1000 meter

01. 25 punten: Ubo Jeuring, Gieten
02. 23 punten: Joris Horneman, Annen
03. 21 punten: Casper Brans, Annen
04. 19 punten: Jelle Siebring, Gieten
05. 18 punten: Daan de Beijl, Annen
06. 17 punten: Justin Landskroon, Annen
07. 16 punten: Ewoud Wieldraaijer, Grolloo

Jongens groep 6: 2000 meter

01. 25 punten: Joost Hanning, Rolde
02. 23 punten: Niek van de Wouw, Annen
03. 21 punten: Tom Menninga, Annen
04. 19 punten: Job Steeman, Annen
05. 18 punten: Jonathan Koch, Grolloo
06. 17 punten: Vince Boelens, Annen
07. 16 punten: Kaj Hendriks, Annen
08. 15 punten: Jesse Hielema, Annen
09. 14 punten: Dirk Hegge, Annen
10. 13 punten: Finn Smid, Annen
11. 12 punten: Maurice Hartlief, Annen

Jongens groep 7:

01. 25 punten: Max Kamminga, Gieterzandvoort
02. 23 punten: Lex Veltink, Annen
03. 21 punten: Pim Veltink, Annen
04. 19 punten: Jeroen Sandker, Annen
05. 18 punten: Kjeld Zuidema, Eexterzandvoort
06. 17 punten: Patrick Ernens, Rolde
07. 16 punten: Marnix Kruize, Gieten
08. 15 punten: Tijmen van Rooijen, Annen
09. 14 punten: Mees ten Brinke, Gieten
10. 13 punten: Floris Koch, Grolloo
11. 12 punten: Tom ten Brücke, Grolloo
12. 11 punten: Philip de Jongh, Oud-Annerveen
13. 10 punten: Alessandro Hollen, Gieten
14. 09 punten: René Koopman, Annen

Jongens groep 8:

01. 25 punten: Renske Arends, Annen
02. 23 punten: Han Ebbinge, Grolloo
03. 21 punten: Olaf Boersma, Annen
04. 19 punten: Gert Warring, Eext
05. 18 punten: Gijs Bijmolen, Annen
06. 17 punten: Jorn Anninga, Annen
07. 16 punten: Miguel Knol, Annen
08. 15 punten: Gijs Boelens, Annen
09. 14 punten: Stef Ammerlaan, Annen
10. 13 punten: Thom Mulder, Gieten



Uitslagen Broekster Veldloop op zondag 15 januari 2012, eerste wedstrijd van het individueel klassement gemeente Aa en Hunze

Meisjes groep 3:

01. 25 punten: Anne-Romee van de Spoel, Eexterveen
02. 23 punten: Anouk Smit, Ekehaar

Meisjes groep 4:

01. 25 punten: Marit Lanting, Annen
02. 23 punten: Charlotte Wijnbergen, Annen
03. 21 punten: Annabel Paul, Gasselte
04. 19 punten: Irisa Schuiling, Ekehaar
05. 18 punten: Julia Popken, Ekehaar

Meisjes groep 5:

01. 25 punten: Janneke Lensen, Deurze
02. 23 punten: Marieke Jager, Gieten
03. 21 punten: Tessa Jansen, Ekehaar
04. 19 punten: Anouk Exterkate, Gieten
05. 18 punten: Anouk Hamminga, Annen
06. 17 punten: Merel Wind, Gieten
07. 16 punten: Carmen Ezinga, Annen

Meisjes groep 6:

01. 25 punten: Berit Huiting, Rolde
02. 23 punten: Madelief Boter, Gieten
03. 21 punten: Nadine Warring, Eext
04. 19 punten: Noor Reugenbrink, Gieten
05. 18 punten: Pien van der Merbel, Ekehaar
06. 17 punten: Tess Bosscha, Gieten
07. 15 punten: Vera Terpstra, Gieten

Meisjes groep 7:

01. 25 punten: Emma Paul, Gasselte
02. 23 punten: Lisa de Jong, Eext
03. 21 punten: Marjolein Kippers, Grolloo
04. 19 punten: Marleen Berkepies, Nooitgedacht
05. 18 punten: Beau van der Berg, Eleveld
06. 17 punten: Sanne de Jong, Eext

Meisjes groep 8:

01. 25 punten: Emma Verkaaik, Annen
02. 23 punten: Linda Smeenge, Deurze
03. 21 punten: Jasmijn Hoogland, Gieten
04. 19 punten: Anna Sessink, Gieten
05. 18 punten: Myrthe Ernens, Rolde
06. 17 punten: Tannee van Hooijdonk, Eexterveen

Jongens groep 3:

01. 25 punten: Jorn Tuinman, Annen
02. 23 punten: Wout Sling, Eexterveen
03: 21 punten: Boudewijn van 't Veer, Annen
04: 19 punten: Robin Kruize, Gieten
05: 18 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
  
Jongens groep 4:

01. 25 punten: Quinten Knol, Gasselternijveen
02. 23 punten: Jarnick Poelman, Gieten
03: 21 punten: Maarten Hamminga, Annen
04: 19 punten: Maarten Meek, Gieten
05: 18 punten: Lucas Bruins, Eexterveen
06: 17 punten: Alwin Gils, Ekehaar
07: 16 punten: Alex Terpstra, Gieten
08: 15 punten: Tycho Exterkate, Gieten

Jongens groep 5:

01. 25 punten: Jur Mulder, Gieten
02. 23 punten: Eskil Huiting, Rolde
03: 21 punten: Sven Zuidema, Gieten
04: 19 punten: Niels Spoelman, Gieten
05: 18 punten: Martijn Klinkhamer, Annen
06: 17 punten: Ruben Ezinga, Annen
07: 16 punten: Erwin Visscher, Annen
08: 15 punten: Wessel Zwart, Balloo
09: 14 punten: Tijmen van 't Veer, Annen
  
Jongens groep 6:

01. 25 punten: Joost Hanning, Rolde
02. 23 punten: Jonathan Koch, Grolloo
03: 21 punten: Stijn Wind, Gieten
04: 19 punten: Jelle Siebring, Gieten
05: 18 punten: Ruben Smit, Ekehaar
06: 17 punten: Max Martens, Eext
07: 16 punten: Jeroen Klinkhamer, Annen
08: 15 punten: Nathan Hoving, Ekehaar
09: 14 punten: Daan de Beijl, Annen
10: 13 punten: Sander Gils, Ekehaar
11. 12 punten: Ewout Wieldraaijer, Grolloo

Jongens groep 7:

01. 25 punten: Lex Veltink, Annen
02. 23 punten: Max Kamminga, Gieterzandvoort
03: 21 punten: Kjeld Zuidema, Eexterzandvoort
04: 19 punten: Pepijn Knol, Gasselternijveen
05: 18 punten: Patrick Ernens, Rolde
06: 17 punten: Floris Koch, Grolloo
07: 16 punten: Jan Enting, Eext
08: 15 punten: Marnix Kruize, Gieten
09: 14 punten: Mees ten Brinke, Gieten
10: 13 punten: Lars Bosscha, Gieten
11. 12 punten: Ruben Boekelo, Amen
12. 11 punten: Phillip de Jongh, Oud-Annerveen
13. 10 punten: Alessandro Hollen, Gieten

Jongens groep 8:

01. 25 punten: Han Ebbinge, Grolloo
02. 23 punten: Gert Warring, Eext
03: 21 punten: Marijn Boter, Gieten
04: 19 punten: Mirko Zwart, Balloo
05: 18 punten: Mark Braamkamp, Rolde
06: 17 punten: Jeffrey Mulder, Gieten
07: 16 punten: Thom Mulder, Gieten