Menu

Uitslagen 2011

TOP 3 AA EN HUNZE KIDSRUN 2011

Groep 3 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo  Totaal
1 Femke Pietersma obs Gieten
25
25
1 Iris Schuiling Ekehaar
25
25
1 Mara Bliekendaal De Drift
25
25
2 Paulien Pothof obs Gieten
23
23
2 Annika Schrotenboer De Drift
23
23
3 Kim Boersma obs Gieten
21
21
3 Aniek Dikland De Drift
21
21

Groep 3 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Tycho Exterkate de Marke
25
21
46
2 Sven Wierenga Oostermoer
25
25
2 Stef Lunsing de Drift
25
25
3 Thijs Kolthof obs Bonnen
23
23
3 Patrick Takens de Drift
23
23

Groep 4 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo  Totaal
1
Marieke Jager obs Bonnen
21
25
25
71
2 Anouk Exterkate De marke
23
21
21
65
3 Merel Wind De marke
16
19
35

Groep 4 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Niels Spoelman obs Bonnen
21
23
25
69
2 Sven Zuidema obs Gieten
2
25
27
3 Jos Roossien Oostermoer
25
25

Groep 5 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Tess Bosscha obs Gieten
12
25
25
62
2 Birgit Kippers  Grolloo
23
21
44
3 Sabine Keijzer Oostermoer
25
25

Groep 5 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Lennard Nienhuis obs Bonnen
11
21
21
53
2 Jarno Reinders obs Bonnen
12
23
35
3 Ubo Jeuring obs Gieten
8
25
33

Groep 6 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Lisa de Jong Willem Alexander
21
25
21
67
2 Nina Hof Oostermoer
18
23
23
64
3 Renee Nienhuis obs Bonnen
4
19
19
42

Groep 6 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Kjeld Zuidema obs Gieten
23
25
25
73
2 Alessandro Hollen obs Gieten
10
18
17
45
3 Patrick Ernens Jan Thies
18
23
41

Groep 7 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Anne Lynn Houwen obs Bonnen
15
25
18
58
2 Emma Verkaaik De Eshoek
25
25
50
3 Myrthe Ernens Jan Thies
11
21
17
49

Groep 7 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Han Ebbinge De Drift
19
25
23
67
2 Lars Bosscha obs Gieten
16
21
19
56
3 Marijn Boter obs Gieten
23
23
46

Groep 8 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Raffaella Hollen obs Gieten
25
25
25
75
2 Suzan Jager obs Bonnen
3
23
19
45
3 Marjolein Kippers De Drift
9
0
21
30

Groep 8 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Gijs van de Merbel De Flint
23
25
25
73
2 Lars Exterkate De marke
19
21
23
63
3 Leander van Boven De Drift
16
23
21
60


Aa en Hunze kidsrun  totaalklassement 2011 verwerkt dd 9-7-2011

Groep 3 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo  Totaal
1 Femke Pietersma obs Gieten
25
25
1 Iris Schuiling Ekehaar
25
25
1 Mara Bliekendaal De Drift
25
25
2 Paulien Pothof obs Gieten
23
23
2 Annika Schrotenboer De Drift
23
23
3 Kim Boersma obs Gieten
21
21
3 Aniek Dikland De Drift
21
21
4 Mirthe Kanninga Oostermoer
19
19
5 Manon Keijzer Oostermoer
18
18
6 Ilona Bakker Oostermoer
17
17
7 Annabel Paul de Dobbe
16
16
8 Ilse Hilbrands obs Gieten
15
15
9 Sanne Roossien Oostermoer
14
14
10 Hannah van Beilen De marke
13
13
11 Ilona Hilbolling de Dobbe
12
12
12 Laura Wever obs Bonnen
11
11
13 Eline Wolterman obs Gieten
10
10
14 Suzan Henstra De marke
9
9
15 Lisa Jansen obs Bonnen
8
8
16 Sara Wijnand obs Gieten
7
7
17 Michelle Martens obs Gieten
6
6
18 Laura Leiting Willem Alexander
5
5
19 Inez Hoekstra obs Bonnen
4
4
20 Mandy Idema Oostermoer
3
3
21 Esmee Rijnberg obs Bonnen
2
2
22 Sanne Koerts Oostermoer
1
1
22 Yuna Wielenga De marke
1
1
22 Eline Hovinga Oostermoer
1
1
22 Jutta Pebesma obs Bonnen
1
1
22 Simone Keulen obs Bonnen
1
1
22 Emy Kroes obs Bonnen
1
1
22 Kelsey Schutrup obs Gieten
1
1
22 Danique Moek de Dobbe
1
1
22 Danique Schutrup obs Gieten
1
1

Groep 3 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Tycho Exterkate de Marke
25
21
46
2 Sven Wierenga Oostermoer
25
25
2 Stef Lunsing de Drift
25
25
3 Thijs Kolthof obs Bonnen
23
23
3 Patrick Takens de Drift
23
23
4 Lucas Bruins De Springplank
21
21
5 Jorian Bathoorn obs Gieten
19
19
5 Jarnick Spoelman obs Bonnen
1
18
19
5 Lenno Ek Grolloo
19
19
6 Bram de Jonge obs Bonnen
18
18
7 Sem Stoffers obs Gieten
17
17
7 bjorn Struik Grolloo
17
17
8 Thomas de Ridder 't kompas
16
16
9 Thomas Post obs Gieten
15
15
10 Rutger Vos De Springplank
14
14
11 Sander de Ruiter Willem Alexander
13
13
12 Tristan Sleutel Oostermoer
12
12
13 Bas Bruggink Willem Alexander
11
11
14 Rutger Pentenga obs Gieten
10
10
15 Sem Winter Oostermoer
9
9
16 Albin Mooi obs Bonnen
8
8
17 Lars Lokhorst obs Gieten
7
7
18 Matteo Bazuin De marke
6
6
19 Mark Lamberts de Dobbe
5
5
20 Jesse Remmelts De marke
4
4
21 Maarten Meek obs Gieten
3
3
22 Kaj van der Meer obs Gieten
2
2
23 Melvin van der Sloot Willem Alexander
1
1
23 Jorrick Dokter obs Gieten
1
1
23 Joost Bakker obs Gieten
1
1
23 Merijn Heuten De marke
1
1
23 Niels Albers obs Bonnen
1
1
23 Renco Oostindjer  
1
1
23 Erik Leever obs Gieten
1
1
23 Roan Pul obs Bonnen
1
1
23 Joren Folkerts obs Gieten
1
1
23 Mohammed Zabi De marke
1
1
23 Thijmen Feunekes obs Gieten
1
1
23 Nathan Alsaraff obs Gieten
1
1
23 Sven Kral obs Gieten
1
1

Groep 4 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo  Totaal
1
Marieke Jager obs Bonnen
21
25
25
71
2 Anouk Exterkate De marke
23
21
21
65
3 Merel Wind De marke
16
19
35
4 Nikki Schuiling Oostermoer
25
25
5 Janneke Lensen Deurze
23
23
5 Juliette Koch Grolloo
23
23
6 Anouk Keuter obs Gieten
19
19
7 Brit Greveling  
18
18
8 Yanniek van Houten obs Gieten
18
18
9 Esther Kippers  
17
17
10 Bente Jonker obs Bonnen
17
17
11 Nienke Timmermans  
15
15
12 Paola Tielman obs Gieten
14
14
13 Anniek Bakker obs Bonnen
13
13
14 Anouk Greving obs Gieten
12
12
15 Bianca Meenderman Oostermoer
11
11
16 Madelief ten Brinke obs Gieten
10
10
17 Yonica Botter obs Bonnen
9
9
18 Lisanne Nijenhuis obs Bonnen
8
8
19 Jade Howard obs Gieten
7
7
20 Bowien Muller Willem Alexander
6
6
21 Romy Tholen De marke
5
5
22 Vera Sobering obs Gieten
4
4
23 Willemijn Bodde Oostermoer
3
3
24 Vera Wielenga De marke
2
2
25 Fleur Martens obs Gieten
1
1
25 Anna Hoekstra obs Gieten
1
1
25 Maaike Bremer obs Gieten
1
1
25 Carmen Pols de Dobbe
1
1
25 Jasmijn Scholtens ?
1
1
25 Juliët Nieman obs Gieten
1
1
25 Danique Pama obs Gieten
1
1
25 Hedwig Kinds obs Gieten
1
1
25 Iris Mulder obs Bonnen
1
1
25 Rugaya Zaki De marke
1
1

Groep 4 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Niels Spoelman obs Bonnen
21
23
25
69
2 Sven Zuidema obs Gieten
2
25
27
3 Jos Roossien Oostermoer
25
25
4 Rolf Scheringa Grolloo
23
23
4 Ivar Prins 't kompas
23
23
5 Twan Joel obs Bonnen
19
19
6 Jesse Bos de Dobbe
18
18
7 Gijs Hollander obs Bonnen
17
17
8 Roy Eefting obs Bonnen
16
16
9 Sander Niemeijer de Dobbe
15
15
10 Iwan Husen Oostermoer
14
14
11 Bas van der Ven obs Gieten
13
13
12 Jorrit Vegelin obs Gieten
12
12
13 Job Boontjes obs Bonnen
11
11
14 Joep vd Linde obs Gieten
10
10
15 Giovanni Smit  
9
9
16 Getu Riensema obs Gieten
8
8
17 Xander Smit obs Gieten
7
7
18 Wout Trox Oostermoer
6
6
19 Pascal Eling Oostermoer
5
5
20 Jur Mulder obs Bonnen
4
4
21 Ryan Drenth Oostermoer
3
3
22 Koen Lamberts de Dobbe
1
1
22 Joaquin Tuinbeek Emmenschool
1
1
22 Jesse Jansen ?
1
1
22 Tijn van Dalen obs Gieten
1
1
22 Gijs van Calcer obs Bonnen
1
1
22 Jasper Heukers Oostermoer
1
1
22 Bram Jager De Springplank
1
1
22 Bram Maris obs Gieten
1
1
22 Tijmen van 't Veer De Eshoek
1
1
22 Jeremy Oldersma De marke
1
1
22 Dylan Hilbolling De Springplank
1
1
22 Jarne Venema obs Gieten
1
1
22 Mark Boelsem obs Gieten
1
1
22 Bastiaan Prummel Willem Alexander
1
1
22 Bono Spin Oostermoer
1
1
22 Harm Bos De marke
1
1
22 Sven Harens obs Bonnen
1
1
22 Mark Rossingh Oostermoer
1
1

Groep 5 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Tess Bosscha obs Gieten
12
25
25
62
2 Birgit Kippers  Grolloo
23
21
44
3 Sabine Keijzer Oostermoer
25
25
4 Naomi Drent obs Bonnen
1
23
24
5 Nicole Eling Oostermoer
23
23
6 Madelief Boter obs Gieten
21
21
7 Nadine Warring Willem Alexander
19
19
6 Manon Carras obs Gieten
18
18
8 Leonie Huting obs Bonnen
17
17
9 Amber Kinds obs Gieten
16
16
10 Jip van Beilen De marke
15
15
11 Danny Oosting obs Bonnen
14
14
12 Ruth Ruijgers De Springplank
13
13
13 Babette Vedder obs Gieten
11
11
14 Maartje Felix obs Gieten
10
10
15 Kiki van den Bos obs Gieten
9
9
16 Noortje Sessink obs Gieten
8
8
17 Veere Moes obs Gieten
7
7
18 Juliette Maduro obs Gieten
6
6
19 Daphne van Dijk obs Gieten
5
5
20 Nathalie Sleutel Oostermoer
4
4
21 Laura Martens obs Gieten
3
3
22 Marije Lanting obs Gieten
2
2
23 Herma Kunst obs Bonnen
1
1
23 Michelle vd Meulen obs Bonnen
1
1
23 Marion Pepping obs Bonnen
1
1
23 Sanne Idema Oostermoer
1
1
23 Jasmijn Kroezenga obs Gieten
1
1
23 Indy Winter Oostermoer
1
1
23 Janthe Wijnand obs Gieten
1
1
23 Floortje Dorst obs Gieten
1
1
23 Chantal Bos obs Bonnen
1
1
23 Beau Stoffers obs Gieten
1
1
23 Mirjam Kroezenga Emmenschool
1
1
23 Nienke Vonk obs Gieten
1
1
23 Melissa Kwant obs Gieten
1
1
23 Maike Munnik obs Bonnen
1
1
23 Lotte Kammer ?
1
1
23 Britt Kroes obs Bonnen
1
1
23 Deliza Starke obs Bonnen
1
1
23 Marije Bakker Oostermoer
1
1
23 Ravih Broekhoven Oostermoer
1
1
23 Monique Roossien Oostermoer
1
1

Groep 5 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Lennard Nienhuis obs Bonnen
11
21
21
53
2 Jarno Reinders obs Bonnen
12
23
35
3 Ubo Jeuring obs Gieten
8
25
33
4 Lex Eleveld obs Gieten
25
25
4 Jonathan Koch Grolloo
25
25
5 Daan Scholtens obs Bonnen
23
23
5 Max Martens Willem Alexander
4
19
23
5 Ruben Smit Ekehaar
23
23
6 Mark Roossien Oostermoer
21
21
7 Youri Drent obs Bonnen
1
19
20
8 Jelle Siebring De marke
19
19
8 Mark Jobing de Drift
19
19
9 Stijn Wind De marke
18
18
9 Bart Lensen Deurze
18
18
10 Daan Hoogland De marke
17
17
11 Joep Meertens obs Gieten
16
16
12 Jurjen Zwinderman Oostermoer
15
15
13 Marten de Groot obs Gieten
14
14
14 Jochem Prins De marke
13
13
15 Kyan Remmelts De marke
10
10
16 Jur Posthumus obs Gieten
9
9
17 Sander Smit obs Gieten
7
7
18 Jorden Wever obs Bonnen
6
6
19 Jesse Hielema De Eshoek
5
5
20 Niels Venema obs Gieten
3
3
21 Duncan Hahuis OBS de Bodde
2
2
22 Willem van der Helm de Dobbe
1
1
22 Rienk van der Werff De Eshoek
1
1
22 Jan Sling De Springplank
1
1
22 Gerwin Plat obs Gieten
1
1
22 Niels Kolthof obs Bonnen
1
1
22 Lex Rubingh obs Bonnen
1
1
22 Marijn de Graaf Oostermoer
1
1
22 Arfin Wessels Oostermoer
1
1
22 Robert Boekholt De marke
1
1
22 Lex Meertens obs Gieten
1
1
22 Ewoud Wieldraaijer De Drift
1
1
22 Ivan Draaijer obs Bonnen
1
1
22 Dennis vd Velde De marke
1
1
22 Fedde Velema Oostermoer
1
1

Groep 6 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1
Lisa de Jong Willem Alexander
21
25
21
67
2 Nina Hof Oostermoer
18
23
23
64
3 Renee Nienhuis obs Bonnen
4
19
19
42
4 Joëlle de Ruiter CBD De Wingerd
25
25
4 Marissa Stel De Drift
25
25
5 Caya Prins 't kompas
23
23
6 Beau vd Berg Eleveld
21
21
7 Nienke Schulting obs Bonnen
19
19
8 Leonie Heiminge De Drift
18
18
9 Dewa Amini obs Bonnen
17
17
9 Janke Dikland De Drift
17
17
10 Jente Hollander obs Bonnen
16
16
10 Sigrit Veldhuis De Drift
16
16
11 Emma Paul de Dobbe
15
15
12 Reinate Bathoorn obs Gieten
14
14
13 Annique Reinders obs Bonnen
13
13
14 Margoot van der Helm de Dobbe
12
12
15 Marinthe van Rees obs Gieten
11
11
16 Kim van Spronsen De marke
10
10
17 Laura Smit obs Gieten
9
9
18 Lisa Siekmans De marke
8
8
19 Iris Visser obs Gieten
7
7
20 Britt Luiken Odoorn
6
6
21 Indi Schut obs Bonnen
5
5
22 Silke Folkerts obs Gieten
4
4
23 Laura Lokhorst obs Gieten
2
2
24 Lisanne de Graaf Oostermoer
1
1
24 Fleur Alkema obs Gieten
1
1
24 Chantalle Smit obs Gieten
1
1
24 Michelle Hilbolling de Dobbe
1
1
24 Berber Nijhuis Oostermoer
1
1
24 Carien Achterop obs Gieten
1
1
24 Sanne de Jong Willem Alexander
1
1
24 Sharon Bos De marke
1
1
24 Esmee Mensingh obs Bonnen
1
1
24 Laura Venema obs Gieten
1
1
24 Marijke Wolf Oostermoer
1
1

Groep 6 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Kjeld Zuidema obs Gieten
23
25
25
73
2 Alessandro Hollen obs Gieten
10
18
17
45
3 Patrick Ernens Jan Thies
18
23
41
4 Jan Enting Willem Alexander
17
21
38
4 Gudo Rietman obs Gieten
1
19
18
38
5 Pepijn Knol 't kompas
25
25
6 Roland Jansen Anloo
23
23
7 Max Kamminga De marke
21
21
7 Erik Braamskamp Jan Thies
21
21
8 Mees ten Brinke obs Gieten
19
19
9 Jaap Jan Oosterhuis obs Bonnen
16
16
9 Steffan Takens De Drift
16
16
10 Job van Klaveren obs Gieten
15
15
10 Finn Scheringa De Drift?
15
15
11 Ricardo Meiringh obs Gieten
14
14
12 Marnix Kruize obs Gieten
13
13
13 Tim Bouwman obs Bonnen
12
12
14 Bart Mennega De marke
11
11
15 Thijs Joris van 't Mei obs Gieten
9
9
16 Bob Oeben Oostermoer
8
8
17 Jarno Herder 't kompas
7
7
18 Daan de Wit obs Gieten
6
6
19 Bart Siebring De marke
5
5
20 Xander Bodde Oostermoer
4
4
21 Klaas Lammers De marke
3
3
22 Jesse Keuter obs Gieten
2
2
23 Bram vd Meer De marke
1
1
23 Koen Meertens obs Gieten
1
1
23 Wesley Oldersma De marke
1
1
23 Boy Pols de Dobbe
1
1
23 Calvin Dekens De marke
1
1
23 Trent van Waas obs Gieten
1
1
23 Lars Kolthof Oostermoer
1
1
23 Henk Vegter De Springplank
1
1
23 Ruben Bonsema De Springplank
1
1
23 Thom van der Werff De Eshoek
1
1
23 Jesse Pronk obs Bonnen
1
1
23 Stefan Kassee De Springplank
1
1
23 Ward Docter Willem Alexander
1
1
23 Lennart Kreuger Emmenschool
1
1
23 Calvin Huser obs Gieten
1
1

Groep 7 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Anne Lynn Houwen obs Bonnen
15
25
18
58
2 Emma Verkaaik De Eshoek
25
25
50
3 Myrthe Ernens Jan Thies
11
21
17
49
4 Linda Smeenge Jan Thies
23
23
46
5 Nienke Boekeloo Amen
19
23
42
5 Marije Heiminge de Drift
23
23
6 Fleur van den Berg 't kompas
21
21
6 Susan Reinders de Drift
21
21
7 Nijnke Pietersma obs Gieten
19
19
7 Judith Tjassens de Drift
19
19
8 Jasmijn Hoogland obs Gieten
18
18
9 Fleur vd Werf obs Gieten
17
17
10 Anna Sessink obs Gieten
16
16
10 Esmee Enting de Drift
16
16
11 Kim Boelsem obs Gieten
14
14
12 Maud Bakker obs Gieten
13
13
13 Marlou Martens obs Gieten
12
12
14 Nynke Rubingh obs Bonnen
10
10
15 Manon Eleveld obs Gieten
9
9
16 Heleen Prins obs Bonnen
8
8
17 Maran Nieman obs Gieten
7
7
18 Maaike Kielman obs Gieten
6
6
19 Inge Jansen obs Bonnen
5
5
20
Kitty Royers Oostermoer
4
4

Groep 7 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Han Ebbinge De Drift
19
25
23
67
2 Lars Bosscha obs Gieten
16
21
19
56
3 Marijn Boter obs Gieten
23
23
46
4 Stein Rietman obs Gieten
8
18
18
44
5 Jeffrey Mulder obs Gieten
4
16
16
36
6 Mark Braamskamp Jan Thies
14
21
35
7 Stan Reugebrink obs Gieten
13
17
30
7 Chris van der Wal obs Bonnen
10
17
27
8 Floris Koch Grolloo
25
25
8 Joost Roks  
25
25
9 Koen Holwerda 't kompas
21
21
10 Ruben Boekeloo Amen
19
19
10 Gert Warring Willem Alexander
18
18
11 Joey Paarhuis Oostermoer
17
17
12 Pascal Kieft obs Gieten
1
15
16
13 Rick Rijnberg obs Bonnen
15
15
13 Tim Rijnberg obs Gieten
1
14
15
14 Bjorn Lohof ??
12
12
15 Maarten Smit obs Gieten
11
11
16 Leon Bakker obs Bonnen
9
9
17 Hidde Smulders obs Gieten
7
7
18 Jort de Jong De Springplank
6
6
19 Dorian van Dalen obs Gieten
5
5
20 Max Dorst obs Gieten
3
3
20 Tim de Ridder 't kompas
2
2
21 Arno Dijkstra obs Gieten
1
1
21 Danny Zwinderman Oostermoer
1
1
21 Jari Groenhart obs Gieten
1
1
21 Frank Berghuis obs Gieten
1
1
21 Pim Roks obs Gieten
1
1
21 Ferren Wessels Oostermoer
1
1
21 Sander Keulen obs Bonnen
1
1
21 Gino Barens Oostermoer
1
1
21 Ruben van Zomeren obs Bonnen
1
1
21 Boy Tielman obs Gieten
1
1

Groep 8 meisjes School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Raffaella Hollen obs Gieten
25
25
25
75
2 Suzan Jager obs Bonnen
3
23
19
45
3 Marjolein Kippers De Drift
9
0
21
30
4 Marije Heiminge De Drift
12
17
29
5 Sanne Kruit De Drift
23
23
5 Simone Holwerda 't kompas
21
21
5 Sabine Engels obs Gieten
21
21
6 Nikita Hamstra Rolde
21
21
7 Jasmijn Diemer De marke
19
19
8 Evanne van Spronsen  
18
18
8 Laura Keur De Drift
18
18
9 Danique de Ruiter CBS de Wingerd
17
17
10 Lieve van den Bos obs Gieten
16
16
11 Janine Witting obs Gieten
15
15
12 Charlotte Poortman Willem Alexander
14
14
13 Sophie van Klaveren obs Gieten
13
13
14 Jacobien van de Belt 't kompas
11
11
15 Nadien Woudstra Jan Thies
10
10
16 Annerieke Meijers de Dobbe
8
8
17 Yvette Hovenkamp obs Bonnen
7
7
18 Esmee Bos obs Gieten
6
6
19 Lisan Jonker obs Gieten
5
5
20 Anne vd Biggelaar obs Gieten
4
4
21 Jorieke de Graaf Oostermoer
2
2
22 Lauree Oeben Oostermoer
1
1
22 Marlin Jager De Springplank
1
1
22 Rianne Kamps Oostermoer
1
1
22 Kimberley Boerma Oostermoer
1
1
22 Romy Heininga Oostermoer
1
1
22 Maayke Nowee de Dobbe
1
1
22 Nanette Petzinger Oostermoer
1
1

Groep 8 jongens School Gieten Ekehaar Grolloo Totaal
1 Gijs van de Merbel De Flint
23
25
25
73
2 Lars Exterkate De marke
19
21
23
63
3 Leander van Boven De Drift
16
23
21
60
4 Jorn Kremers obs Gieten
18
18
19
55
5 Krijn Wieldraaijer De Drift
12
17
18
47
6 Tom Hendrikse  
25
25
7 Alexander Peereboom 't kompas
21
21
8 Max vd Berg Eleveld
19
19
9 Bas Hovenkamp obs Bonnen
17
17
10 Bryan Hilbolling De Springplank
15
15
11 Bram Rossingh Oostermoer
14
14
11 Jasper Jacobi obs Gieten
13
13
12 Kevin Carras obs Gieten
11
11
13 Barry Kuiper obs Gieten
10
10
14 Bart Lijnbach  
9
9
15 Jesper Petzinger Oostermoer
8
8
16 Johannes Hagenbeek Oostermoer
7
7
17 Mike Wiering de Dobbe
6
6